Kayıtdışı 7. bölümde Ali Kemal’e Esra’dan Beklenmeyen Darbe!

Her Pazartesi izleyici ekran karşısına kilitleyen dizi yeni fragmanı ile Esra ile Ali arasında soğuk rüzgarlar estiğini gösterdi.  Eşinin aylardır kendisine yalan söylediğini öğrenen Ali Kemal, bu yalanla kendisinin yüzüne nasıl bakabildiğini sormaya başlayacak. Esra ise duyduğu büyük pişmanlıkla başa çıkmaya çalışırken eşini kandırmanın üzüntüsünü yaşayacak
DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?
Nejat’ ın ölümü diziye damga vurmuştu. Ali Kemal kardeşini kaybetmenin büyük üzüntüsü yaşamıştı. Hastane odasında Nejat’ı gördükten sonra gözyaşlarını tutamayan Ali Kemal, yaşananların hesabını sormak için kendisine söz vermişti.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?
Nejat’ın yoğun bakımda olduğu haberiyle dünyası başına yıkılan Ali Kemal’e, bir darbe de Esra’dan gelecek, onun hakkında öğrendiği sır, ikili arasındaki ipleri kopma noktasına getirecektir. Ekip, Nejat’ın intikamını almak için Cafer’in peşine düşer. Zeynep, anne ve babasının sır ölümünü aydınlatmaya kararlıdır. Bu konuda, belki de güvenebileceği tek kişi olan Ali Kemal’den yardım ister. Orhan, Melek’e sürpriz bir teklifte bulunur. Başarısız geçen operasyon sonrası açığa alınan Melek’in, ona güvenmekten başka çaresi kalmamıştır. Orhan’ın ortaya çıkmasıyla uykuları kaçan Ekrem, sinsice bir plan yapar ve Orhan’ı yok etmesi için Adnan’ı görevlendirir. Adnan, peşine düştüğü adamın babası olduğundan habersiz işe koyulur. Ali Kemal ise, Orhan’ın, Ekrem’in bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökebilmek için eline geçen en büyük fırsat olduğunun farkındadır ve onlardan önce Orhan’a ulaşmak için elinden geleni yapacaktır.
 

İlginizi Çekebilecek Haberler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.