“The Florida Project" Yerli Vizyon Tarihini Aldı!

“The Florida Project" Yerli Vizyon Tarihini Aldı!
Hamburg Film Festivali’nde Eleştirmenler Ödülüne layık görülen, Gotham ve Bağımsız Film Festivali Ödüllerine aday gösterilen The Florida Project  filmi yerli vizyon tarihini aldı. Filmin yönetmen koltuğunda Chris Bergoch otururken aynı zamanda senaryosunda da imzası var. Başrollerinde Bria Vinaite ve Willem Dafoe yer alıyor.
Yapımda ise “Tangerine” filmi ile büyük bir başarı yakalayan Sean Baker’ ın imzası olan dram filmi 2 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.

6 yaşındaki Moone ve ekibi, yetişkinlerin zorlu dünyasından tamamen uzak kendilerine ait bir dünya yaratmışlardır. Okulların tatil olmasıyla birlikte bu afacan grubun tek dertleri, istedikleri gibi koşup oynayabilmek, kimseyi umursamadan eğlenebilmek ve istedikleri zaman sınırsız dondurma yiyebilmektedir. Oysa yetişkinler için durum çok farklıdır. Moone'la birlikte düşük ücretli bir otelde yaşayan asi annesi Halley ile otel müdürü için hayat hiç de günlük güneşlik değildir. Artık çocuk olma lüksleri kalmamış yetişkinler için Florida yazı, zorluk, acı ve gözyaşı demektir.
The Florida Project

The Florida Project

Vizyon Tarihi: 22 Şubat 2018
Tür: Dram 2017

İlginizi Çekebilecek Haberler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.