The Killing of a Sacred Deer'dan Yeni Fragman!Yorgos Lanthimos’un sabırsızlıkla beklenen son filmi The Killing of a Sacred Deer”dan yeni fragman yayınlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda ise usta isimler yer almaktadır. Nicole Kidman, Colin Farrell, Alicia Silverstone, Barry Keoghan gibi zengin kadrosuyla Cannes Film Festivali’nde En İyi Senaryo Ödülünü kazandı. 3 Kasım’da seyircisiyle buluşacak olan filmin biletleri hızla tükendi.

FİLMİN KONUSU:

Steven Murphy başarılı bir cerrah, eşi Anna ise göz doktorudur. Çiftin iki çocuklarıyla beraber mutlu ve sağlıklı devam eden aile hayatı, Steven’ın babasını kaybetmiş bir genç olan Martin’i himayesine almasıyla raydan çıkar. Beraberinde bazı karanlık sırlar da getiren Martin aile fertleriyle giderek yakınlaşırken, Steven’ın çocukları ansızın yemeden içmeden kesilir ve yürüyememeye başlarlar. Doktorlar, çocukların rahatsızlığını bilimsel olarak açıklayamamaktadır. Steven kendisini Martin’in dediklerini harfiyen yapmazsa aile fertlerinin sırayla öleceği esrarengiz bir oyunun içinde bulur.
01 Kasım 2017 Çarşamba tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.