Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm
Star Tv’nin başarılı projeleri arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstleniyrken, senaryosunu da Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak tefek Cinayetler” in başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışınve Hayal Köseoğlu yer alıyor.

Dizinin 7.bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla işler iyice karışıyor. Merve Oya’nın hayatında biri olduğundan şüpheleniyor ve Pelin’le bir plan yapıyor. Pelin ve Merve’ nin planı Oya’nın evine bir ajan göndermek, ajanda sitenin manikürcüsü oluyor. Evde Serhan’ ın kol düğmelerini bulan manikürcü onları alıp Merve’ye götürüyor.

Geçen Hafta Neler Yaşandı?
Oya geri döndü, yerleşti. Şimdi Sarmaşık'ın kızlar grubuna bombayı atıyor. Yıllardır bozulmayan şer birliğini, bir gecede bozuyor Oya. Arzu, Merve ve Pelin ayrı taraflara savrulup, düşman oluyorlar birbirlerine. Pelin, Merve kapışması görülmeye değer. İkisi de birbirini Sarmaşık'tan dışlatma peşinde. Bir de işin içine Burcu girince, hepten karışıyor ortalık! Arzu diğer yanda, nihayet evini elinde tutabilmek için harekete geçiyor. Arzu'yu pasif ve aptal sananlar için şok edici günler başlıyor.

04 Aralık 2017 Pazartesi tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.