Anket

2019 Yılının Merakla Beklenen 4 Dizisi

İlk yayın tarihlerinden itibaren hepimizi ekrana kilitleyen dizilerin yeni sezonları merakla bekleniyor. İşte heyecanla beklenen dört dizi!

La Case de Papel

La Case de Papel CineDB
İlk olarak 2017 senesinde izleyici ile buluşan dizi hepimizin gönlünü kısa sürede fethetti . Bilmeyenleriniz hala varsa konuya kısaca değinelim. Profesör ile birlikte dokuz kişilik bir ekibin 5 ay boyunca İspanya kraliyet darphanesini soymak için yaptığı planı hayata geçirmesini konu ediniyor. En sonunda başarıyla sonuçlanan soygun planının ardından izleyici ne bekliyor tabi ki merak konusu…

Game of Thrones

Game of  Thrones CineDB
George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisinden televizyona uyarlanan dizi ülkemizde en çok izlenenlerden biri olarak ilk sıralara yerleşiyor.  Dizi, yedi krallığın arasındaki taht mücadelesini konu edinmektedir.

Black Mirror

Black Mirror CineDB
Black Mirror normal dizi formatından sıyrılarak bambaşka bir kapı aralıyor. Her bölümün yönetmeni, oyuncuları7 senaryosu farklı. Kesinlikle beyninizi yakacak olan bu dizinin yeni sezonu sabırsızlıkla bekleniyor. 

Peaky Blinders

Peaky Blinders CineDB

Thomas Shelby’ e hayran kalacağınız bir dizimiz ise Peaky Blinders oluyor.  I. Dünya Savaşı sonrasının İngiltere’sinde geçen dizi yasa dışı eylem gösteren bir çok çete arasındaki mücadeleyi ve yükselişlerini konu ediniyor. 

İlginizi Çekebilecek Listeler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.