Avengers: Endgame'den Sonra Çıkacak 6 Marvel Filmi - Cinedb

Disney ile Fox’un birleşmesiyle Marvel hayranlarının kafası karışmış durumda. Disney bu birleşmeyle birlikte: Deadpool, X-Men ve Fantastic Four’un yayın haklarını da almış oldu. Marvel Studios'un bu karakterleri nasıl kullanacağı bilinmiyor. Ancak bilinen şey, yakın gelecekte 6 Marvel filmi ile karşılacağız. Gelin gelecek 6 Marvel filmine birlikte göz atalım.

6. Shang-Chi

6. Shang-Chi loading
Çizgi romanlarda "Kung-Fu’nun Ustası” olarak adlandırılan karakterin, Shang-Chi filmindeki yönetmenlik koltuğunda Short Term 12’yi de yöneten Destin Daniel Cretton oturacak. Ayrıca Shang-Chi, Marvel’ın ilk Asyalı süper kahraman filmi olacak.

5. Guardians of the Galaxy 3

5. Guardians of the Galaxy 3 loading
Guardians of the Galaxy’nin üçüncü devam filminin gelmesine şaşıran hayranlarını şaşırtan bir diğer detay da, filmin yönetmelik koltuğunda daha önce attığı saldırgan Tweet'ler sebebi ile kovulan James Gunn yer alıyor olması.

Gunn, Warner Bros. ile yeni Suicide Squad filmi için de anlaştı ancak ilk olarak Guardians of the Galaxy 3’ü tamamlayacak ve ardından Suicide Squad'ın yeni filmine geçecek.

4. The Eternals

4. The Eternals loading
Jack Kirby’nin tanrısal Celestiallar’ı konu aldığı çizgi romanından uyarlanacak The Eternals'ın yönetmenlik koltuğunda The Rider’ın da yönetmeni olan Chloe Zhao oturacak.

Eternals ırkından bahsedecek olursak, genlerinde yapılan değişikliklerden dolayı doğuştan itibaren normal insanlara göre daha dayanıklılar, daha güçlüler, hastalıklara karşı dirençli ve hızlı iyileşme gücüne sahipler.

3. Doctor Strange 2

3. Doctor Strange 2 loading
ilk filmiyle 678 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden Doctor Strange'in maliyeti 165 milyon dolardı. Böyle bir kazanç söz konusu iken Doctor Strange 2'nin gelmesine sürpriz diyemezdik. Doctor Strange’in devam filminde de ilk filmin yönetmenliğini yapan ve aynı zamanda yazarlarından olan Scott Derrickson yer alacak.

2. Black Widow

2. Black Widow loading
2010 yılında Iron Man 2 filmi ile Marvel Evreni'ne katılan Black Widow; Captain America: Civil War, Captain America: Winter Soldier ve tüm Avengers filmlerinde yer aldı.

Lore ve Berlin Syndrome gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Cate Shortland, Black Widow'un yönetmenlik koltuğunda da oturacak. 

1. Black Panther 2

1. Black Panther 2 loading
Black Panther, geçtiğimiz sene en çok gişe hasılatı yapan film ünvanını kazanmıştı. Film, dünya genelinde 1 milyar dolar barajını aştı. İlk filmin yönetmeni ve yazarı olan Ryan Coogler, ikinci filmde de yazar ve yönetmen koltuğunda yer alacak.

İlginizi Çekebilecek Listeler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.