Vizyonda Bu Hafta (12 Ekim 2018) - Cinedb

avatar
Anonim Editör

İşte 12 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek filmler!

Uzun Kâbus/ Slender Man

Yönetmen: Sylvain White

Oyuncular: Joey King, Annalise Basso, Javier Botet, Julia Goldani Telles

Konusu: Dört genç kız Slender Man efsanesinin gerçek olmadığını kanıtlamak için bir ritüel gerçekleştirirler. Ancak bundan bir hafta sonra içlerinden Katie ortadan kaybolur. Olayı araştıran arkadaşları, Slender Man'in gerçekten var olduğuna inanmaya başlamışlardır. Artık onu akıllarından atmaları, gözlerinin önünden silmeleri mümkün değildir.

El Royale'de Zor Zamanlar / Bad Times at the El Royale

Yönetmen: Drew Goddard

Oyuncular: Chris Hemsworth, Dakota Johnson, Jon Hamm, Jeff Bridges, Nick Offerman, Cynthia Erivo, Cailee Spaeny

Konusu: Karanlık geçmişleri olan yedi yabancı farklı yerlerden, farklı hikâyelerle yola çıkmışlardır. Sonunda hepsi Tahoe Gölü'ndeki yıkık bir otel olan El Royale'de bir araya gelirler. Hepsinin birbirinden sakladıkları ve geçmişe gömmeye çalıştıkları önemli sırları vardır. Bu gece her şeyin sonudur ve onların geçmişleriyle yüzleşip kendilerini kurtarabilmeleri için son bir şansları vardır. 

Kings

Yönetmen: Deniz Gamze Ergüven

Oyuncular: Halle Berry, Daniel Craig, Lamar Johnson, Rachel Hilson, Lewis T. Powell

Konusu: Rodney King'in öldürülmesinin sonrasında 1992'de Los Angeles'ta gergin hava devam etmektedir. Evlat edindiği çocuklarını büyütmeye ve hayata tutunmaya çalışan Millie Dunbar için de durum bu şekildedir. Ancak King'in ölümünden sorumlu tutulan polis memurlarının dava sonucunda ceza almaması, Los Angeles sokaklarını yangın yerine çevirir. Dunbar ailesini şiddet ve ölüm tehlikesinden korumaya çalışırken pek geçinemediği komşusu Obie Hardison da onlara yardımcı olmaya karar verir.

Mirasçılar / Las Herederas

Vizyon Tarihi: 12 Ekim 2018
Tür: Dram 2018
Yönetmen: Marcelo Martinessi

Yönetmen: Marcelo Martinessi

Oyuncular: Ana Brun, Margarita Irun, Ana Ivanova, Nilda Gonzalez

Konusu: Chela ve Chiquita 30 yıldır birlikte yaşayan, ailelerinden kalan büyük miras nedeniyle ömürleri rahat içinde geçmiş 2 Paraguaylı kadındır. Ancak mirasları suyunu çekince eşyalarını satmak zorunda kalırlar, en sonunda Chiquita dolandırıcılık suçlamasıyla hapse düşer. Çaresiz kalan Chela, hayatta kalabilmek için genelde yaşlı kadınlara hizmet eden bir korsan taksi servisinde çalışmaya başlar. Uzun yıllar sonra araba kullanmak zorunda kalan Chela, dışarıda hayatın ne kadar zor olduğunu öğrenirken kendisinden çok daha genç Angy ile tanışır. Dünyayla ve insanlarla daha fazla ilişki içinde oldukça değişmeye başlar.

Yol Arkadaşım 2

Vizyon Tarihi: 12 Ekim 2018
Tür: Komedi 2018
Yönetmen: Necati Akpınar

Yönetmen: Bedran Güzel

Oyuncular: İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker, Kadir Polaçı, Bahar Şahin, Aycan Koptur, Kıvanç Baran Arslan, Dilber Ay, Tamer Levent, Ülkü Duru

Konusu: Onur ve Şeref bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur'un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur'a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir. Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?

İlginizi Çekebilecek Listeler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.