Hollywood Yıldızlarının İlginç Keşfedilme Hikayeleri - Cinedb

Büyük bir hayranlık ile izlediğimiz, sanki doğar doğmaz oyunculuk yapmaya başladığını düşündüğümüz başarılı oyuncuların birbirinden ilginç keşfedilme hikayeleri..

1. Charlize Theron

 1. Charlize Theron loading
Güzel oyuncunun hikayesi 18 yaşında Hollywood’a taşınıp bir banka memuruna bağırması ile başladı. Evet yanlış duymadınız!

2. Johnny Depp

2. Johnny Depp loading
Amerika’lı oyuncu Elm Sokağında Kâbus filminin seçmelerine katılan arkadaşı Jackie Earle Haley’ e eşlik ettiği sırada oradaki kişiler tarafından fark edilmesi ile rolü kapıp ilk filminde yer aldı. Ee kime niyet kime kısmet…

3. Harrison Ford

 3. Harrison Ford loading
Harrison Ford aktör olma hayali ile birçok kez şansını denese de pek başarılı olduğu söylenemez. Para kazanmak için marangozluk yapmaya başlayan Ford, setlerde çalışırken George Lucas tarafından keşfedilerek seçmelere katıldı. Ve sonuç ortada.. 

4. Ashton Kutcher

4. Ashton Kutcher loading
Lowa Üniversitesi’nde mühendislik okuyan Kutcher, barda otururken bir ajans çalışanının dikkatini çekti. Taze Yüzler model yarışmasına ikna olan yakışıklı aktör okulunu bırakarak oyunculuğun basamaklarını başarılı bir şekilde tırmandı. Mühendislikte fena olmazmış!


5. Natalie Portman

5. Natalie Portman loading
11 yaşında pizzasını yerken Revlon ajansı tarafından keşfedilen Natalie Portman erken yaşta sektöre atılan isimler arasında yer alıyor. Oyunculuk ile ilgili eğitim aldıktan sonra 1993 yılında Mathilda Lando karakteri için seçmelere katıldı ve başrolü oynadı. Bu yaşta büyük yetenek!

6. Jennifer Lawrence

6. Jennifer Lawrence loading
New York’ a gittiği tatilde ajans çalışanları tarafından 12 yaşında keşfedilen Lawrence oyunculuk kariyerine ilk model olarak başladı. 2006 senesinde yayınlanan Monk dizi ile de ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.  Nerden nereye..

7. Mel Gibson

7. Mel Gibson loading
Mel Gibson da tıpkı Johnny Depp gibi arkadaşını seçmelere götürüyordu. Bir gece önce ettiği kavga yüzünden suratı yara bere içinde olan Gibson’ ı yönetmen George Miller fark ediyor, Mad Max rolü için uygun olduğunu düşünerek başarılı aktörün hayatını değiştiren teklifi sunuyor. Dövenin eline mi sağlık demeli?
 

İlginizi Çekebilecek Listeler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.