Nisan Ayında Netflix Türkiye'de Yayınlanacak Dizi ve Filmler - Cinedb

Netflix' in ülkemizde Nisan ayında yayınlayacağı dizi ve filmlerin listesi belli oldu. Yayınlanacak diziler arasında Hakan: Muhafız da var.

Dizi: Hakan: Muhafız - 2. Sezon

Dizi: Hakan: Muhafız - 2. Sezon loading
İlk sezonu ile IMDb 7.6 puana ulaşarak başarılı çıkış yakalayan Hakan: Muhafız'ın 2. sezonu Nisan ayında Netflix'te yayınlanacak. Hakan: Muhafız'ın ikinci sezonunda da birbirinden heyecanlı aksiyon dolu sahnelere şahit olacağız.

Dizi: Black Summer

Dizi: Black Summer loading
Z Nation evreninde geçen Black Summer, zombi istilasının karanlık saatlerinde küçük bir umut için mücadele eden pek normal olmayan bir özel kuvvetler ekibini konu alıyor.

Dizi: Chilling Adventures of Sabrina - 2. Sezon

Dizi: Chilling Adventures of Sabrina - 2. Sezon loading
Sabrina kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır.

Dizi: Huge in France

Dizi: Huge in France loading
Oğluyla tekrar bağ kurmak için Los Angeles'a taşınan Gad Elmalehiçin, Fransa'dan farklı olarak burada şöhretin avantajları olmadan yaşamayı öğrenmelidir.

Netflix Original Filmi: Someone Great

Netflix Original Filmi: Someone Great loading
Ayrılığın ardından yeni bir başlangıca hazırlanan müzik muhabiri Jenny, en iyi arkadaşlarıyla aksiyon dolu unutulmaz bir maceraya hazırlanır.

Netflix Original Filmi: The Silence

Netflix Original Filmi: The Silence loading
Dünyaya saldırmak üzere olan korkunç yaratıklar kurbanlarını seslerinden tanıyıp avlarken, genç bir kız ve ailesi ücra bir yere gizlenirler.

Netflix Original Filmi: The Perfect Date

Netflix Original Filmi: The Perfect Date loading
Yalnız mısınız? Sevgiliniz yok mu? Bu hiç sorun değil. Üniversite için para biriktiren bir liseli, erkek arkadaşların yerine geçmesini sağlayan bir uygulama geliştirir. Noah Centineo, başrolde yer alıyor.

Netflix Original Filmi: Music Teacher

Netflix Original Filmi: Music Teacher loading
Geçmişte yaşanılanların altında kalıp ezilin ve duygusal problemleri olan bir müzil öğretmeni, şu anda ünlü bir şarkıcı olan eski öğrencisinin kasabaya geldiğini öğrenmesinin ardından her şeyi riske atarak onunla görüşmeye karar verir.

İlginizi Çekebilecek Listeler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.