Oyuncuların Gerçekten Seviştiği 8 Film - Cinedb

Sinemada sevişme sahnelerini her ne kadar yastık ile halletseler bile bazı yönetmenler bu geleneğe bağlı kalmayıp sınırları aşmışlar. İşte oyuncuların gerçekten seviştiği 8 film!

1. 9 Songs

1.  9 Songs loading
Amerikalı bir kadın ile İngiliz buzul araştırmacısının ilişkinlerini konu edinen ve cinselliğin ön planda tutulduğu sahneleri ile 9 Songs filmi vizyona girdiği sene vizyonu yerinden sallamış görülüyor. 

2. The Brown Bunny

2. The Brown Bunny loading
Prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren The Brown Bunny filmi uzun bir süre adından söz ettirdi.

3. Romance X

3. Romance X loading
Catherine Breillat’ ın yönetmenliğini üstlendiği, Caroline Ducey ve Sagamore Stévenin başrollerini paylaştığı filmin pek çok sahnesinde gerçekten sevişilmiştir.


4. Love

4. Love loading
Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz adı dillerden düşmeyen Love filmi de  listedeki diğer filmler gibi gerçekten sevişenler arasında yerini alarak eleştirmenler arasında tartışmaya neden olmuştur.

5. Nymphomaniac

5. Nymphomaniac loading
Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede sansüre uğrayan film 4 saat sürmesi sebebiyle Nymphomaniac: Vol 1 ve Vol 2 olarak gösterime girmiştir.

6. Caligula

6. Caligula loading
Roma İmparatoru Caligula dönemindeki vahşeti ve imparatorun çevresindeki ihtişamlı dönemi izleyici ie buluşturan filmin sevişme sahneleri yüzünden birkaç versiyonu bulunmaktadır.

7. Lie with Me

 7. Lie with Me loading
Lee Smith’in seks düşkünü bir kadına hayat verdiği film, Tamara Faith Berger'in romanından beyazperdeye uyarlanmıştır.

8. The Idiots

8. The Idiots loading

Abartılı sevişme sahneleri ile ön plana çıkan yapım Lars Von Trier’in Dogma 95 kurallarına göre çektiği, tartışmalı bir film olmuştur. 

İlginizi Çekebilecek Listeler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.