Toni Collette Filmleri

avatar
Anonim Editör

Komediden korkuya, yer aldığı her projede iz bırakan 1972 doğumlu Avusturalyalı başaralı oyuncu Toni Collette’nin 5 filmi!

Ayin / Hereditary -2018

Ayin / Hereditary -2018 loading

Büyükanne Ellen öldüğünde, Graham ailesinin geri kalan üyeleri kökleriyle ilgili korkutucu sırlardan haberdar olmaya başlarlar. Kazalar, garip olaylar birbirini izlemeye başlar. Kendini dış dünyaya fazla açmamış annelerinin sakladıkları sırlar, ölümcül sonuçlar doğuracaktır.

Madam / Madame -2017

Madam / Madame -2017 loading

Amerikalı Bob ve Anne romantik Paris'te bir malikâneye taşındıklarında yüksek sosyeteden dostları için özel bir akşam yemeği düzenlemeye karar verirler. Her şeyin mükemmel olması için büyük bir özenle hazırlanan Anne son dakikada eklenen bir konuk nedeniyle davetli sayısının 13'e çıkmasıyla paniğe kapılır. Sayının uğursuzluk getirme ihtimalini ortadan kaldırmak için hizmetçileri Maria'nın 14. kişi olarak yemeğe katılmasına karar verir. Aristokrat bir zengin rolü yapan Maria, yemekte rol yaparken tesadüfen sanat uzmanı konuk David ile yakınlaşınca olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Maria'nın gerçek kimliğini saklayarak romantik bir aşka yelken açması üzerine Anne, bu ilişkiyi bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

Jasper Jones -2017

Jasper Jones -2017 loading

Avustralya’da bir kasabada yaşayan Jasper Jones bir gece ormanda kaybolan arkadaşı Laura Wiseheart’ın cesedini bulur. Kasabada ten renginden dolayı dışlanan biri olan Jasper masum olduğunu kanıtlamak için mücadele verirken bir yandan da arkadaşı Charlie Bucktin ile birlikte gerçeğin peşine düşecektir.

Küçük Gün Işığım / Little Miss Sunshine -2006

Küçük Gün Işığım / Little Miss Sunshine -2006 loading

Hoover ailesi birbirlerine taban tabana zıt üyeleriyle ve çatışmalarıyla oldukça hareketli bir ailedir. Küçük, akıllı ancak şişman kızları Olive'in tüm hayali ülkenin öteki yakasında düzenlenecek bir güzellik yarışmasına katılmaktır. Eski bir minibüse atlayarak yola çıkan aile, bu yolda bir aile olmanın ne demek olduğunu yeniden keşfedecektir.

Bir Erkek Hakkında / About a Boy -2002

Bir Erkek Hakkında / About a Boy -2002 loading

Londralı Will, yakışıklı, zengin, sorumsuz bir adamdır. Kadınlarla tanışmak için güzel bir mekân olabileceğini düşündüğü, boşanmış anne-babaların katıldığı toplantılara gitmeye karar verir. Kendisine çocuk sahibi ve boşanmış bir baba pozu takınan Will gittiği bu toplantılardan birinde Marcus adında, ana-babası boşanmış bir çocukla tanışır. Çocuk Will'i kendine yakın görür ve ikili arasında güzel bir arkadaş ilişkisi başlar.

İlginizi Çekebilecek Listeler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.