Sinkhole Filminin Oyuncuları Belli Oldu

Sinkhole Filminin Oyuncuları Belli Oldu

Universal Pictures, bir kadının kendini keşfetme yolculuğunu anlatacak olan “Sinkhole“ filmi için Jordan Peele ve Issa Rae ile anlaştı ve hazırlıklara başladı.

Universal Pictures, yeni filmi "Sinkhole" için hazırlıklara başladı. Film ekibinde yer alacak isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Filmin yapımcılığı için son dönemin en başarılı isimleri arasında yer alan Jordan Peele ile anlaşma yapıldı. Filmin başrolünde ise "Insecure" dizisindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Issa Rae olacak. Filmde bir kadının kimliğini keşfetme süreci anlatılacak.

Peele ve Universal Arasında 5 Yıllık Anlaşma

Jordan Peele'nin yapım şirketi Monkeypaw ile Universal arasında 5 yıllık bir sözleşmenin imzalandığı açıklandı. Daha önce Peele ve Universal, "Get Out" ve "Us" filmlerinde beraber çalışmışlardı. Jordan Peele en son "The Twilight Zone", "Candyman" ve "Lovecraft Country" yapımlarında çalışmıştı. "Get Out" projesiyle En İyi Orijinal Senaryo dalında Oscar kazanmıştı. Filmin başrol oyuncusu Issa Rae, dah önce Universal ile çalıştı. Issa Rae, Universal'ın "The Photograph" ve "Little" yapımlarında başrol oyuncuydu.

"Sinkhole" Filminin Konusu

"Sinkhole" filminin senaryosu Leyna Krow'un kısa hikayesinden esinlenerek hazırlanıyor. Hikaye, bir ailenin hayallerindeki eve taşınması ise başlıyor. Evlerinin arkasındaki büyük bahçedeki su dolu çukur ise büyük bir gizemin parçasıdır. Bu çukur ve içindeki su kırılan veya bozulan şeyleri düzeltebilme gücüne sahiptir. Ama "Kırılan şey bir insan olursa onu da düzeltebilir mi?" sorusu ile işlerin rengi değişiyor.

Yorumlar