Slender Man Filmi 12 Ekim'de Geliyor!

Slender Man Filmi 12 Ekim'de Geliyor!

Hikayelere, kitaplara, oyunlara ve filmlere konu olan ünlü Amerika efsanesi Slender Man vizyona girmek için gün sayıyor.

 Bugüne dek dünya çapında ün kazanan Slender Man’in gerçek mi yoksa şehir efsanesi mi olduğu dahi senelerdir tartışılıyor. Beyazperdeye taşınan Slender Man hikayesinin Türkiye’deki ismi Uzun Kabus olacak. Filmin vizyon tarihi ise 12 Ekim.

 

Massachusetts’in küçük bir kasabasında, bir grup arkadaş Slender Man efsanesini çürütmek için bir ritüel gerçekleştirirler. Gruptaki kızlardan biri esrarengiz bir şekilde kaybolunca, onun aslında Slender Man’in son kurbanı olabileceğinden şüphelenirler.

 

Slender Man/Uzun Kabus’un başrollerini Joey King (The Kissing Booth, Wish Upon ve The Conjuring), Julia Goldani Telles (The Affair), Jaz Sinclair (When the Bough Breaks, Paper Towns), Annalise Basso (Ouija: Origin of Evil, Captain Fantastic), Alex Fitzalan (Season and I Miss you), Taylor Richardson (A Most Violent Year ve Easy Living) ve Javier Botet (The Conjuring, Insidious 4, IT) paylaşıyor. David Birke (Elle) tarafından kaleme alınan Slender Man/Uzun Kabus’un yönetmenliğini Sylvain White (Stomp the Yard ve The Losers) yapıyor.

Yorumlar