"Sofra Sırları"nın Vizyon Tarihi Ertelendi!

"Sofra Sırları"nın Vizyon Tarihi Ertelendi!
Senarist olarak başladığı sinema kariyerine yönetmenliği de ekleyerek sektöre emek veren isimlerden Ümit Ünal'ın son filmi Sofra Sırları'nın vizyon tarihi değişti. İlk olarak 27 Ekim 2017 olarak belirlenen vizyon tarihi, 5 ay ileriye giderek 16 Şubat 2018 oldu.

Sen Aydınlatırsın Geceyi, Bir Erkek Bir Kadın  ve Yok Artık'ın güzel oyuncusu Demet Evgar'ı başrolünde göreceğimiz filmin  kadrosunda Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam ve Fırat Altunmeşe gibi isimler yer alıyor.
 
FİLMİN KONUSU:
 
Mükemmel bir ev hanımı, mükemmel bir aşçı ve aynı zamanda bir seri katil olan Neslihan'ın hikayesini anlatıyor.Hayatını kocası ve eşine adamış Neslihan, dışarıdan bakıldığında sevimli ve utangaç bir ev hanımıdır. Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Gayet sıradan görünen bu aile hayatında, Neslihan'ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir. Evet Neslihan mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı ama onun bir sıfatı daha var, o bir seri katil!
Sofra Sırları

Sofra Sırları

Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2018
Tür: Komedi , Korku , 2017
Yönetmen: Ümit Ünal

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler