Son Şaka Filminden İlk Teaser Yayınlandı

Son Şaka Filminden İlk Teaser Yayınlandı

Komedi ve aksiyon türündeki Son Şaka filminden ilk teaser yayınlandı. Son Şaka, 16 Ekim tarihinde beyaz perde ile buluşacak.

Yönetmenlik koltuğunda Muhammet Erkam Bülbül'ün yer aldığı komedi-aksiyon türündeki Son Şaka filminin ilk teaser'ı paylaşıldı.

Senaryosunu Fatih Mutlu'nun kaleme aldığı filmin yapımcılığını Ertuğrul Mutlu üstleniyor.Son Şaka filmin oyuncu kadrosunda; Ayşen rolünde Ege Kökenli, Jilet Mehmet rolünde, Bülent Alkış, Tuğçe Hanım rolünde Hikmet Körmükçü, Yusuf karakterinde Gökay Müftüoğlu, Derya rolünde Perihan Ünlücan ve Serdar rolünde Serdar Gökalp gibi isimler yer alıyor.

Son Şaka filminin teaser'ı

Filmin konusu ise şöyle; Telefon şakalarıyla tanınan radyocu Serdar, sevgilisi Ayşen’e evlilik teklifi ederken de “yüksek prodüksiyonlu” bir şakaya başvurur. Ayşen evlilik teklifini hemen kabul etmez. Üstelik, şaka yüzünden asabı da fena bozulmuştur. Serdar’ı “affetmesi” için birlikte tatile çıkmaları gerekmektedir. Ayşen’in ısrarıyla ortak arkadaşları Yusuf’un da katıldığı bu yolculuk sırasında, üçlü; jandarma komutanı, mafyatik Erol ve otel müdürü Derya’nın yer aldığı karmaşık bir serüvenin ortasına düşer.
Son Şaka, 16 Ekim tarihinde sinemalarda yerini alacak.

Yorumlar