Sonic The Hedgehog 2 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sonic The Hedgehog 2 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sonic The Hedgehog'un devam filmi Sonic The Hedgehog 2 ile ilgili önemli açıklamalar yapıldı. Sonic The Hedgehog 2 filminin vizyon tarihi belli oldu.

Paramount Pictures, Sonic The Hedgehog'un devamı filmi niteliğinde olan Sonic The Hedgehog 2 ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan bu açıklama ilse Sonic The Hedgehog 2 filminin vizyon tarihi de belli oldu.

Sonic The Hedgehog filminin fragmanı yayınlandığında oldukça tepki çekmişti. Yayınlanan fragmanda Sonic'in modellemesi izleyenler tarafından beğenilmemişti ve filmin vizyona girmesine kısa bir süre kalmasına rağmen yeniden yapım aşamasına girmişti. Bu aksaklığın ardından vizyondaki yerini alan Sonic The Hedgehog bu kez de koronavirüs pandemisine takılmıştı. Bundan dolayı hedeflenen izlenme ve gişe hasılatının oldukça gerisinde kaldı.

Sonic The Hedgehog 2, 2022 yılında vizyona girecek

Yaklaşık bir ay önce Sonic The Hedgehog'un devam filminin geleceği Paramount Pictures tarafından duyurulmuştu. Bugün ise Sonic The Hedgehog 2 filminin vizyon tarihi belli oldu. Jim Carrey'nin Dr. Sputnik rolünde yer aldığı Ben Schwartz'ın ise Sonic'i seslendirdiği Sonic The Hedgehog'un devam filmi Sonic The Hedgehog 2, 8 Nisan 2022 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.  Sonic The Hedgehog 2 filmi ile ilgili detayların önümüzdeki zaman diliminde daha da netleşmesi bekleniyor.

Kaynak: https://www.thewrap.com/sonic-the-hedgehog-2-gets-april-2022-release-date/

Kirpi Sonic 2

Kirpi Sonic 2

Vizyon Tarihi: 08 Nisan 2022
Yönetmen:

Yorumlar