Sonic The Hedgehog Filminden 20 Saniyelik Tanıtım

Yeniden tasarlanan Sonic the Hedgehog filminden 20 saniyelik tanıtım yayınlandı.

Hatırlayacağınız üzere Paramount Pictures uzun bir süre önce video oyun karakteri Sonic’i beyazperdeye taşımak için çalışmalara başlamıştı. Sonic’in filminin isminin Sonic the Hedgehog olacağı duyurulmuştu. Beklenen vizyon tarihine bir süre kala da filmden ilk görseller paylaşıldı. Ancak Sonic’in “sevimli” tasarımını beğenmeyen milyonlarca hayrandan gelen tepki şirkete geri adım attırdı. Paramount Pictures; Sonic karakterini ve doğal olarak filmi en baştan tasarlamak zorunda kaldı. Vizyon tarihine kısa bir süre kala yeni Sonic the Hedgehog’dan 20 saniyelik bir video yayınlandı.

Yeni Sonic ve 20 Saniyelik Tanıtım

Uzun bir süre söylenen vizyon tarihine yetişmeyeceği tahmin edilen Sonic the Hedgehog filminden henüz herhangi bir fragman yayınlanmadı. Ancak bu 20 saniyelik tanıtım videosu da birçok insanı sevindirmiş durumda. Yeni Sonic tasarımı eskisine nazaran hayranlar tarafından beğenildi. Paramount Pictures Avustralya ekibi tarafından paylaşılan video filmin aksiyonlu yanına doğru oldukça fazla şey gösteriyor.

Sonic the Hedgehog Filminin Vizyon Tarihi

Yeniden tasarım süreci yüzünden ertelenen ve bu kadar az süre kalmasına rağmen hala hiçbir fragmanı yayınlanmadığı için yine ertelenmesinden endişe duyulan Sonic The Hedgehog filmi 14 Şubat 2020’de Sevgililer Günü’nde vizyona girecek.

Yorumlar