Sosyalist Süpermen Filmi Geliyor

Sosyalist Süpermen Filmi Geliyor

Sosyalist Süpermen filmi Süpermen: Kızıl Evlat resmen duyuruldu.

Son günlerde onlarca yeni film duyurusu, fragmanı, haberi aldığımız dünyanın en büyük çizgi roman-animasyon fuarı San Diego Comic-Con 2019’un en enteresan haberlerinden birisi yeni çıkacak Süpermen animasyon filmi oldu. Warner Bros iki adet yeni Süpermen animasyonu çıkarmaya hazırlanıyor. Bu animasyonların birinde Süpermen; Sovyet Rusya’da sosyalist bir karakter olacak ve Stalin için çalışacak.

 

Süpermen; Joseph Stalin’in Üvey Evladı Olacak

Süpermen: Kızıl Evlat filminin konusu 2003 yılında aynı isimle yazılan bir çizgi romandan alınacak. Çizgi romana göre Süpermen; uzaydan dünyaya geldiğinde Sovyetler Birliği’ne iniş yapıyor. Orada sosyalizm için mücadele ediyor ve Joseph Stalin tarafından evlat ediniliyor. Hatta spoiler gibi olacak belki ama Stalin’in ölümünden sonra partinin genel sekreteri de Süpermen oluyor. 

Süpermen: Kızıl Evlat Filminde Batman ve Wonder Woman Olabilir

Filme kaynaklık edecek olan çizgi roman 1953 ve 2001 yılları arasında geçen olayları anlatıyor. Ayrıca çizgi romanda Batman, Wonder Woman, Green Lantern gibi karakterler de var. Her ne kadar başrolde Süpermen olsa da filmde bu karakterleri de görebiliriz.
 

Yorumlar