South Park'tan Pandemiye Özel Bölüm

“South Park“, 1 saatlik pandemi özel bölümü ile geri dönecek.

İlk kez 1997 yılında yayınlanmaya başlayan animasyon komedi dizisi "South Park" özel bir bölümle dönüş yapmaya hazırlanıyor. Comedy Central, son olarak 23. sezonu yayınlanan dizinin, coronavirüs pandemisi temalı "The Pandemic Special" isimli özel bir bölümle geri döneceğini resmi olarak duyurdu. Dizi hayranları tarafından sabırsızla beklenen bu özel bölüm, 30 Eylül Çarşamba günü saat 20:00'de yayınlanacak. Bu özel bölümde Randy'nin coronavirüs salgınındaki üzerine düşen görev ile uzlaşması ele alınacak.

Özel Bölümün Fragmanı Paylaşıldı

30 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak olan "The Pandemic Special" isimli özel bölümden bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda okullara dönen ancak mikrop bariyerli masalarının ardından ders dinlemek zorunda kalan çocuklara ve devam eden salgın karşısında South Park vatandaşlarının yaşadıkları zorluklara yer verildi. Öğretmenlerin, sınıfların hatta Eric Cartman'ın bile eskisi gibi olmadığı bu özel bölümde 2020 yılında küresel olarak yaşanan pandemi krizi incelikli bir şekilde ele alınıyor.

Dizinin Yeni Sezonu Hakkında

"South Park" dizisinin yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone, "The Pandemic Special" bölümünü hem yazdı hem de yapımcılığını üstlendi. Bu özel bölümle uzun zamandır beklenen 24. sezon için ilk adımlar atılmış olacak. Dizinin 23. Sezon final bölümü 2019 yılının Aralık ayında yayınlanmıştı. "South Park" yayınlanan 300 bölümle en uzun soluklu animasyon dizi olma başarısını elinde tutarak "The Simpsons"ları geride bıraktı.

Southpark Dizisi Pandemi Bölümü Fragmanı

Yorumlar