Spider-Man: Far From Home Filminden Klip Yayınlandı

Tom Holland ve Jake Gyllenhaal başrollü Spider-Man: Far From filminden video klip yayınlandı.

Peter Parker karakterini ile  bir kez daha karşımıza çıkan Tom Holland ve Quentin Beck’ e hayat veren Jake Gyllenhaal’ un başrollerini paylaştığı Spider-Man: Far From Hom, 5 Temmuz’da izleyici ile buluşacak.

 

Film, Amerikalı yönetmen Jon Watts yazıp yönetirken, kadrosunda  Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Zendaya, Jon Favreau, Marisa Tomei, Numan Acar gibi önemli isimler yer alıyor. Çekimlerinin İngiltere, Venedik ve Prag'da gerçekleştiği bilinen Spider-Man: Far From Home, Avengers: Endgame'den sonrasını konu edinecek.

 

Avrupa seyatindeki Spiderman ve arkadaşlarının maceraların konu alan filmden paylaşılan klipte,  kötü adamı olması beklenen Quentin Beck ile Peter Parker arasındaki sohbetine şahitlik ediyoruz. Avengers: Endgame filminde  Tony Stark'ın ölümü ile birlikte Peter, akıl hocası olan ve ona bir çeşit babalık yapan kişiyi kaybetmişti. Yardıma ihtiyacı olacağını düşündüğümüz Spiderman'in bu hareketlerinin klipte de yer aldığını izliyoruz. Arkadaşları için endişelenen Peter, bu kez Maria Hill ve Nick Fury'nin yardımı ile mücadelesine devam edecek. Klipteki bir diğer ayrıntı ise Quentin Beck, The Elementals'ın Beck'in dünyasını yıkıma uğrattığını öğreniyoruz. Peter ise bu yeni düşmanlarla başa çıkıp çıkamayacağı akıl kurcalayan sorunlardan oluyor.

Jake Gyllenhaal'un hayat verdiği Mysterio karakterinin Spiderman'in yeni düşmanı olması bekleniyordu. Çizgi romanda Quentin Beck, geçmişinde bir özel efekt uzmanı olarak çalıştığı bilinse de filmde şimdi ve geçmişte ne yaptığı bilinmiyor. Quentin Beck,  Mysterio'ya dönüşümünün hemen ardından bir illüzyonist olmuştur. Çizgi romana göre ise Mysterio, kendini illüzyon yardımıyla herkese suç işleten bir Spider-Man olarak tanıtır. Spider-Man, insanları manipüle etme özelliğine sahip olan Mysterio'dan sürekli kurtulmaya çalışsa da bir türlü başamamaktadır.
Örümcek-adam: Evden Uzakta

Örümcek-adam: Evden Uzakta

Vizyon Tarihi: 05 Temmuz 2019
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar