Spider-Man: Far From Home Filminden Rekor Üstüne Rekor

Spider-Man: Far From Home Filminden Rekor Üstüne Rekor

Marvel’ın son filmi Spider-Man: Far From Home filmi her alanda rekor kırmaya devam ediyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin 23. filmi olan ve vizyona girdiği bir haftalık süreçte gündemden hiç düşmeyen Spider-Man: Far From Home filmi rekor üstüne rekor kırıyor. İlk önce buradaki haberimizde de okuyabileceğiniz gibi ABD’nin Salı günü açılış rekorunu kıran Spider-Man: Far From Home hem yurtiçinde hem de yurt dışında yeni rekorlar kırdı.

 

Türkiye Temmuz Ayı En İyi Açılış Rekoru Artık Örümcek Adam’ın

Bu haftaya kadar ülkemizde Temmuz ayı içerisinde en iyi açılış yapan film Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı olmuştu. Sıkıcı yaz vizyonuna eğlenceli bir nefes aldıran Marvel yapımı Spider-Man: Far From Home; ABD’de olduğu gibi burada da rekorları kırdı. İlk haftasında 248.910 kişi tarafından seyredilen film Temmuz ayı en iyi açılış rekorunu kırdı.
 

ABD’de En İyi Açılış Rekoru

Vizyona girdiği ilk günün hasılat verilerine göre Salı günü açılış rekoru kıran Spider-Man: Far From Home bu rekorunu Salı günü vizyona giren filmler arasında en iyi ilk hafta performansını da göstererek genişletti. Spider-Man: Far From Home filminin açılış hasılatı 185 milyon dolara kadar ulaştı. Bu arada Midsommar filmi de yılın en iyi açılış yapan bağımsız filmi ünvanını eline geçirdi.
 
Örümcek-adam: Evden Uzakta

Örümcek-adam: Evden Uzakta

Vizyon Tarihi: 05 Temmuz 2019
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar