Star Wars Evreni Büyüyor

Star Wars Evreni Büyüyor

Disney+, “Star Wars: The Bad Batch“ animasyon dizisi için çalışmalara başladı.

Disney+ yeni bir animasyon projesi için çalışmalara başladı. "Star Wars" evrenini genişletecek olan projede "Clone Wars" serisinin bir parçası olan "Star Wars: The Bad Batch" adında sezonluk bir animasyon dizi yayınlanacak. "The Bad Batch" dizisi, Lucasfilm yapım şirketi tarafından hayat geçirilecek ve 2021 yılında Disney+ üzerinden piyasaya sürülecek.

Star Wars Hakkında Basın Açıklaması Yapıldı

7 sezonluk "Clone Wars" serisinin tamamlanmasının ardından "The Bad Batch" animasyon dizisi yapılacağı basına duyuruldu. "The Bad Batch" dizisinin yapımcıları Dave Filoni, Athena Portillo, Brad Rau ve Jennifer Corbett olacak. Carrie Beck ortak yapımcı ve Josh Rimes yürütücü yapımcı olarak projede yer alacak. Disney'in başkan yardımcı Agnes Chu, yeni Star Wars dizisi için “Yeni ve mevcut hayranlarla 'Star Wars: Clone Wars'un son bölümünü Disney + 'ta onurlandırdık ve bu dönüm noktası sonrası seriye gelen global yanıttan çok memnunuz. Clone Wars finale varmış olsa da, Lucasfilm Animation'daki çığır açan hikaye anlatıcıları ve sanatçılarla ortaklığımız daha yeni başlıyor. Dave Filoni’nin vizyonunu, Bad Batch’ın bir sonraki maceralarıyla hayata geçirmekten dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi.

"Star Wars: The Bad Batch" Animasyon Dizisinin Konusu

Klon Savaşları'nın sonrasında ayakta kalmak ve yeni bir amaç için mücadele eden Bad Batch ekibinin maceralarını izleyeceğiz. Paralı asker olarak göreve başlayan ekip aslında olağanüstü güçleri olan müthiş bir askeri ekip haline gelecek.

Yorumlar