Stephen King Uyarlaması The Stand’den İlk Tanıtım

Usta yazar Stephen King'in romanından uyarlanan “The Stand“den teaser yayınlandı.

Korku yazarı Stephen King'in bir eseri daha televizyona uyarlanıyor. CBS All Access tarafından uyarlanacak olan "The Stand" için 30 saniyelik ilk tanıtım videosu paylaşıldı. İlk teaser, 30 Ağustos Pazar gecesi, MTV Video Müzik Ödülleri'nde seyircinin beğenisine sunuldu. Fragmanda ön plana çıkan karakter Abigail Ana rolündeki komedyen Whoopi Goldberg. Goldberg, mısır tarlasında Frannie Goldsmith rolünde Odessa Young'a kendini tanıtıyor ve "Beni Hemingfoot Evi'nde görmeye gel." diyor. Bu ürkütücü tanışma sahnesinin ardından fragmanda şehrin ıssız sokaklarına, trajik hastane odalarına ve hatta gerçeküstü sahnelere yer veriliyor. Tanıtım videosu 30 saniyelik dahi olsa, filmdeki ürkütücü sahnelerle Stephen King esintisi hissediliyor. "The Stand"in ilk bölümü 17 Aralık'ta CBS All Access'te yayınlanacak. Her hafta perşembe günü ise dizinin yeni bölümleri yayınlanacak.

"The Stand"in Konusu

CBS All Access tarafından uyarlanacak olan "The Stand" 1978 yılında ilk kez raflardaki yerini aldı. Kitapta veba salgınından kurtulanlar arasındaki savaş anlatılıyor. Hayatta kalanlar ikiye bölünüyor. Bir taraf 108 yaşındaki Abagail Ana'yı takip ederken, diğer taraf Karanlık Adam Randall Flagg'in yanında yer alıyor.

"The Stand" Ekibi

"The Stand" filminin başrollerinden biri olan Alexander Skarsgård, Karanlık Adam Randall Flagg'i canlandıracak. Ayrıca James Marsden, Jovan Adepo, Amber Heard, Owen Teague, Henry Zaga, Brad William Henke, Irene Bedard, Nat Wolff, Eion Bailey, Heather Graham, Katherine McNamara, Fiona Dourif, Natalie Martinez, Hamish Linklater, Daniel Sunjata ve Greg Kinnear oyuncu kadrosunda yer alıyor.

CBS Television Studios, projenin yapımcılığını üstleniyor. Taylor Elmore, Will Weiske, Jimmy Miller, Roy Lee ve Richard P. Rubinstein projede yürütücü yapımcı olarak yer alıyor. Josh Boone ise dizinin ilk ve son bölümü için yönetmen ve yürütücü yapımcı olacak. Jake Braver, Jill Killington, Owen King, Knate Lee ve Stephen Welke ise yapımcı olarak görev alıyor.

The Stand Filmi Fragmanı

Yorumlar