Steven Spielberg'in Amazing Stories Dizisinden Fragman

Steven Spielberg’in Apple TV+ için yaptığı Amazing Stories dizisinden fragman yayınlandı.

Er Ryan’ı Kurtarmak, Jurassic Park, Schindler’in Listesi gibi sayısız kült filme imza atmış, dünya sinemasının en ünlü isimlerinden Steven Spielberg; 1985 senesinde hayata geçirdiği bir projesini Apple TV+ için tekrar yapıyor. Spielberg’in yapımcılığını yaptığı, bölüm yönetmenleri arasında Robert Zemeckis ve Martin Scorsese gibi isimlerin de bulunduğu Amazing Stories isimli dizinin yeniden çevriminden fragman yayınlandı.

Amazing Stories Dizisinin Konusu Ne Olacak

Spielberg’in en ünlü antoloji dizisi olarak bilinen Amazing Stories; 1985 senesinde yayınlanmış ve her bölümde tamamen farklı bir hikaye anlatmıştı. Dizinin bölümlerindeki temalar genellikle bilim kurgu, gerilim ve korku üzerineydi. Dizinin yeni versiyonunun birebir eski hikayeleri mi anlatacağı yoksa yeni bir Amazing Stories ile mi karşı karşıya kalacağımızı henüz bilmiyoruz.

Amazing Stories Dizisi Kadrosu ve Yayın Tarihi

Amazing Stories dizisi; Netflix’e rakip olarak doğan firmalardan olan ve bugüne dek Dickinson, For All Mankind, Little America gibi dizileri ile dikkat çeken Apple TV+’ta yayınlanacak. Dizinin yayın tarihi ise 6 Mart 2020. Apple TV+ henüz Türkiye’de hizmet vermiyor ancak Türkçe hizmet vermeye başlayacağı belirtiliyor. Amazing Stories  dizisinin oyuncuları arasında Kerry Lynn Bishe, Austin Stowell, Edward Burns, Dylan O’Brien gibi isimler bulunacak.

Yorumlar