Stranger Things 4. Sezonda Final Mi Yapacak?

Stranger Things 4. Sezonda Final Mi Yapacak?

Söylentilere göre Stranger Things 4. sezonu ile final yapacak.

Netflix Orijinal içerikleri eleştirmenelere göre genel olarak pek başarılı bulunmuyor. En popüler Netflix Orijinal içerikleri arasında yer alan Stranger Things ilk üç sezonu ile Netflix'te yer alıyor. Ancak kulislerde dolaşan söylentilere göre Stranger Things 4. sezonu ile birlikte final yapacak.

Drama içeren ve belli başlı konu üzerinde ilerleyen dizilerin bir noktada sona ermesi zorunlu oluyor. Stranger Things de yapı olarak bu tanıma uyan bir dizi. Dizinin oyuncuları ve yapımcı kadrosu da fazla bir sürelerinin kalmadığını söylüyorlar. WGTC'ye göre ise dizi gelecek sezonu ile final yapacak.

Netflix, Stranger Things'in 5. Sezona Kadar Devam Etmesini Planlamıştı

WGTC'de bulunan habere göre dizinin en başında yapım için 5 sezonluk bir anlaşma yapmaktı. Bu fikirin son bulmasının arkasında yatan sebep ise dizinin temelini oluşturan " çocuklar kötülere karşı" temasından "gençler kötülere karşı" temasına dönmesine engel olmak. Netflix'in bu konu hakkında herhangi bir açıklaması bulunmuyor. Belkide bu bilgiyi dördüncü sezon başlandığında verecektir. Dizinin yıldızlarından olan David Harbour, diğer bilim kurgu dizileri gibi Stranger Things'in de sona ulaşan dolu bir hikaye olacağını söylemişti.  
Stranger Things geçtiğimiz günlerde yayınlanan üçüncü sezonu ile birlikte tüm sezonları ile Netflix'te yayınlanıyor.

Yorumlar