Stranger Things’ten 4.Sezona Ait İpuçları

Stranger Things’ten 4.Sezona Ait İpuçları

Netflix’ in popüler dizisi Stranger Things’ ten dördüncü sezona ait ipuçlarının olduğu video paylaşıldı.

Gelecek aylarda yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan, Netflix’ in popüler dizisi Stranger Things tarafından YouTube platformu üzerinden video paylaşıldı. Paylaşılan videoda yeni sezon için oyuncuların bir araya geldiği senaryo okuma provasından aktarılan görüntülerde kadroda yer alacak yeni isimleri de görüyoruz.

Dördüncü sezonda yer alıp almayacağı belli olmayan isimlerden biri olan Jim Hopper’ ın patlama sonucu kurtulup kurtulamayacağı merak konusuydu. Lucas karakterine hayat veren Caleb McLaughlin’in kamerayı içeri davet etmesi ile bu soru işaretleri de gideriliyor. Videonun başında David Harbour ve Hopper isimlerinin bulunduğu bir isim etiketiyle karşılaşıyoruz.

Stranger Things’ in dördüncü sezonunda seyirciyi üç genç ve bir yetişkin olmak üzere toplamda 4 yeni karakter karşılayacağı ise ortaya atılan iddialar arasında. Videonun 40. saniyesinde Joyce’a hayat veren Winona Ryder’ın arkasında yeni bir kişi görünüyor ancak bu kişinin yüzü net olmadığından kim olduğu hakkında tahminde bulunmakta zorlaşıyor.

Çekimleri hala devam etmekte olan Stranger Things dizisinin yayın tarihi hakkında net bir açıklama yapılmadı. 

Yorumlar