Suç Dizisi Vienna Blood’un 2. Sezonu Çekilecek Mi?

Suç Dizisi Vienna Blood’un 2. Sezonu Çekilecek Mi?

Frank Tallis'in romanlarlarından uyarlanan Vienna Blood ikinci sezon onayını aldı mı?

1990’lı yılların Viyana’sında geçen, Frank Tallis’ in sevilen suç romanlarından uyarlanan dizi ikinci sezon onayı ile birlikte sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Red Arrow Studios'un sahibi Endor Productions ve Avusturya'nın MR Film'i, tekrardan senaristlik ve yönetmenlik yapan Sherlock’tan aşina olduğumuz Steve Thompson ve Robert Dornhelm ile birlikte üç uzun metrajlı bölüm daha üretecek. 

Suç türündeki dizinin ilk sezonunda Matthew Beard'ı Sigmund Freud'un öğrencisi olan ana karakter Max Liebermann olarak izledik ve hikaye 1900'ların Viyana'sında geçti. Hikaye Liebermann, ilginç bir cinayet davasıyla mücadele eden dedektif Oskar Rheinhardt ile temasa geçtiğinde , soruşturmayı çözmesine yardımcı olması için çağrılmasıyla başlar. 

Önümüzdeki yıl prömiyerini gerçekleştirecek olan dizinin ikinci sezon çekimlerine Ağustos ayından başlanılması bekleniyor. Vianne Blood dizisinin yapımcılığını MR Film adına Oliver Auspitz ve Andreas Kamm üstlenirken, yürütücü yapımcılığında Thompson Carlo Dusi ve Rodrigo Herrera Ibarguengoytia yer alıyor. 

Kaynak: https://deadline.com/2020/07/vienna-blood-renewed-for-second-season-bbc-pbs-1202978094/

Yorumlar