Suicide Squad 2 Filminden Fragman Yayınlandı

Suicide Squad 2 Filminden Fragman Yayınlandı

James Gunn'un yönetmenliği yaptığı, başrolünde Margot Robbie'nin yer aldığı The Suicide Squad 2 filminden fragman yayınlandı.

Yaz aylarında adından fazlasıyla bahsettirecek olan Suicide Squad 2 filminden dikkat çekici bir fragman paylaşıldı. 2016 yılında ilki yayınlanan Suicide Squad filmi sinematik olarak yeterli görünmese de eğlenceli denebilecek konusu ile dünya çapında popülaritesini artırmıştı. Bu popülerlikte DC'nin etkisini de görmezden gelmemek gerek. 

Yayınlanan Suicide Squad 2 fragmanı ile birlikte filme ve yeni karakterlere göz atmamızı sağlıyor. İlk filmde "intihar timi" isimli ekibi bir araya getiren Amanda Waller, Suicide Squad 2'de ekibe yeni isimler kazandırıyor. Fragmanda görüldüğü kadarı ile ilk filmde ön planda yer alan Deadshot karakterinin yerini ikinci filmde Idris Elba'nın canlandırdığı Bloodsport alıyor.

The Suicide Squad 2 fragmanı

İlk filmin yönetmen koltuğunda David Ayer yer alırken DC kararı ile Suicide Squad 2 filminin yönetmen koltuğunda The Guardians of the Galaxy serisi ile büyük başarı elde eden James Gunn yer alıyor. Bundan dolayı Suicide Squad 2 filmine daha eğlenceli bir yapım olacak diyebiliriz.
2016 yapımı Suicide Squad filminde yer alan Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Viola Davis (Amanda Waller) gibi isimlerin ikinci filmde de yer alacağını biliyoruz. Bu isimlerin yanı sıra Sylvester Stallone, Flula Borg, Michael Rooker, David Dastmalchian, Mayling Ng, Daiela Melchior gibi isimler yer alıyor.
Suicide Squad 2 filminin planlanan vizyon tarihi 30 Temmuz 2021.
The Suicide Squad: İntihar Timi

The Suicide Squad: İntihar Timi

Vizyon Tarihi: 30 Temmuz 2021
Yönetmen:

Yorumlar