Sundance Film Festivali’nin Yıldızı Late Night’tan Yeni Fragman

Mindy Kaling ve Emma Thompson’ ın başrollerini üstlendiği Late Night filminden yeni fragman yayınlandı.

Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin,  Amazon’ un ABD haklarını 13 milyon dolar ödeyerek satın almasıyla gündeme gelen Late Night rekor bir anlaşmaya imza atmıştı. Filmin başrollerini Howards, Love Actually gibi filmlerdeki performansı ile dillerden düşmeyen Emma Thompson ve Midy Kaling paylaşırken ikiliye, John Lithgow, Max Casella, Hugh Dancy, Amy Ryan gibi oyuncular eşlik ediyor.

Filmin yönetmen koltuğunda The Hunters, Chutney Popcorn gibi fimlerin yönetmenliğini üstlenen Nisha Ganatra otururken, senaryosu Mindy Kaling tarafından kaleme alındı.

 

Late Night Filminin Konusu

 

Late Night’ın odağına uzun senelerdir devam eden bir talk show programı sunucusu Katherine ile onun yeni iş arkadaşı Molly’i konu alıyor. İnsanlarla anlaşması zor biri olan Katherine, kendisine yöneltilen eleştirilerden sonra çalışanlar arasında eşitlik sağlamak amacıyla daha fazla kadınla çalışmaya karar verir ve eğlence sektöründe iyi bir kariyer yapmak isteyen Hindistan kökenli Molly’yi işe alır. Katherine ve Molly arasında birbirinden komik olaylara şahit olacağımız film, hem zamanın ruhuna uygun konseptiyle hem de eğlence sektöründeki cinsiyet ayrımcılığı gibi önemli bir konuyu ele almasıyla dikkatleri üzerine topluyor.
Gece Kuşu

Gece Kuşu

Vizyon Tarihi: 16 Ağustos 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar