Sylvester Stallone; Rocky Serisinin Devam Edeceğini Belirtti

Sylvester Stallone; Rocky Serisinin Devam Edeceğini Belirtti

Durmak bilmeyen yaşlı kurt Sylvester Stallone; Rocky serisine devam etme sinyali verdi.

İçinde bulunduğumuz günlerde dünyanın en usta aktörlerinden Sylvester Stallone efsane serisi Rambo’nun son filmi(şimdilik) olarak sunulan Rambo: Son Kan için geri sayımda. Rambo: Son Kan’dan Rambo serisinin son filmi diye bahsederken duraksıyoruz çünkü Stallone’nin bir diğer efsane serisi Rocky’i bittikten yıllar sonra Creed adıyla devam ettirdiğini anımsıyoruz. Rambo: Son Kan filmi ile ilgili bir röportaj veren Stallone; Rocky serisinin geleceği ile ilgili de önemli sözler sarf etti.

 

Rocky Serisinde Creed’in İşi Bitti Ancak Yeni Rocky Filmi Gelecek

Kendisine yöneltilen Rocky Balboa ve Adonis Creed işbirliği hakkındaki soruya cevap veren Sylvester Stallone; Creed’in hikayesini artık bittiğini söyledi. Son filmin “şimdi senin zamanın…” sözleriyle bittiği ve bunun bir devam filmini anımsattığı meselesi hakkında da konuşan Stallone; “Creed’in hikayesinde artık anlatılacak bir şey yok ancak elimde Rocky’nin devamı var. Rocky başka bir ülkede devam edebilir” açıklamalarında bulundu.

Rocky Balboa’nın Yeni Durağı Rusya Mı?

Sylvester Stallone’nin açıklamalarına göre Rocky serisi devam edecek ancak artık Michael B. Jordan’lı Adonis Creed üzerinden değil. Peki serinin ABD dışındaki yeni durağı neresi olacak? Bu konuda birçok yorum olsa da en çok konuşulan iddia bu ülkenin Rusya olacağı yönünde. Hatta Rocky Balboa’nın Rusya’ya gidip Ivan Drago ile birlikte kendi oğlunu eğitmesi bekleniyor.
 

Yorumlar