Synchronic Filminden Fragman

Başrollerinde Anthony Mackie ve Jamie Dornan'ın bulunduğu “Synchronic“ filminden fragman paylaşıldı.

Marvel Evreni'nden aşina olduğumuz, Captain America'nın varisi Anthony Mackie'nin başrol oyuncusu olduğu yeni filmi "Synchronic"ten yeni bir fragman paylaşıldı. Fragmanda iki ünlü oyuncu Anthony Mackie ve Jamie Dornan'ın birçok felaketin içinden çıkmaya, ölümcül olaylara karşı hayatta kalmaya çalışması dikkat çekiyor. 23 Ekim 2020 tarihinde sinemalarda olacak olan bilim kurgu ve korku filmi "Synchronic" fragmandaki sahneleri ile seyircinin merağını arttırıyor.

Synchronic Filminin Konusu

Film, New Orleans'da yaşayan, uzun zamandır birlikte çalışan ve bu sürede yakın arkadaş olan sağlık görevlisi Steve ve Dennis'i merkeze alıyor. İkili, arka arkaya bir dizi tuhaf vakaya çağırılır. Karşılaştıkları bu tuhaf vakaların uyuşturucu madde ile ilgili olduğunu düşünen ikili, vakaların perde arkasını araştırmaya başlar. Ancak tam burada Dennis'in kızı aniden ortadan kaybolur. Kızını bulmak için mücadele eden Dennis ve bildiği her şeyi karşısına alan Steve korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorundadır.

Synchronic Film Ekibi

"The Endless" ve "Spring" filmlerinin de yönetmenliğini üstlenen Justin Benson ve Aaron Moorhead, "Synchronic" filminde de birlikte çalıştı ve yönetmenlik koltuğuna oturdular. Filmde Anthony Mackie ve Jamie Dornan'a Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi ünlü isimler eşlik etti.

Synchronic Filmi Fragmanı

Yorumlar