Taika Waititi'li Seven Stages To Achieve Eternal Bliss'ten Fragman

Oscarlı Taika Waititi’nin başrolde yer aldığı Seven Stages to Achieve Eternal Bliss filminden fragman yayınlandı.

Bir yandan yönetmen, diğer yandan oyuncu olarak çok başarılı bir kariyeri sürdüren; yönettiği ve başrolünde yer aldığı son filmi Jojo Rabbit ile Oscar Ödülü kazanmayı başaran Taika Waititi’nin rol alacağı yeni filminden fragman yayınlandı. Waititi; Vivieno Caldinelli’nin yöneteceği Seven Stages to Achieve Eternal Bliss By Passing Through the Gateway Chosen By the Holy Storsh (evet ismi gerçekten bu kadar uzun) filminde başroldeki Storsh karakterine hayat verecek.

Seven Stages to Achieve Eternal Bliss Filminin Konusu

Tam adını hiçbir başlığa sığdıramadığımız Seven Stages to Achieve Eternal Bliss By Passing Through the Gateway Chosen By the Holy Storsh filmi küçük bir kasabadan büyük şehre taşınan Claire ve Paul’un hikayesini anlatıyor. Claire ve Paul; hayatlarını sürdürecekleri yeni şehre taşındıklarında tam aradıkları gibi bir ev bulurlar. Ancak bu ev bir tarikatın ayin niyetine gerçekleştirdiği intiharların yaşandığı mekandır.

Seven Stages to Achieve Eternal Bliss Filminin Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Başrolünde Taika Waititi’nin yer aldığı Vivieno Caldinelli filminin oyuncu kadrosunda Kate Micucci, Sam Huntington, Dan Harmon, Mark McKinney ve Rhea Seehorn yer alıyor. Film 6 Mart’ta ABD’de vizyona girecek, 17 Mart’ta ise VOD isimli dijital platformda yer alacak. Filmin ABD dışında vizyona girip girmeyeceği henüz bilinmiyor.

Seven Stages to Achieve Eternal Bliss Filminin Fragmanı

Yorumlar