The Banana Splits'ten İlk Fragman Yayınlandı

Çocuklar için olan yapım The Banana Splits, sinemaya uyarlanıyor.

Orijinalinde çocuklar için yapılmış nostaljik çocuk programı olan "The Banana Splits Adventure Hour" korku filmine dönüştürülerek beyaz perdeye aktarılıyor. The Banana Splits karakterleri alışılmışın dışında seri katil olarak yorumlanıyor. Nostaljik çocuk programından uyarlanarak tekrar yorumlanan korku filminin ilk fragmanı SYFLY youtube kanalında paylaşıldı.

 
1968 yılında ilk defa karşımızda çıktığında hayvan karakterlerinin şovlarını izliyorduk. Şimdi ise Harley adındaki bir çocuğun konunun merkezinde olduğu bir korku filmi izliyor olacağız. Harley doğum gününü ailesi ile birlikte The Banana Splits programında geçirmek ister. Ancak bir anda beklenmeyen olaylar meydana gelir. Ailedeki herkes programdan kaçıp hayatta kalmak için mücadele etmek zorundadırlar.
Yeni bir The Banana Splits üzerinde çalışan SYFY, fragmandan da gördüğümüz üzere cinayetlerin olayın merkezinde olduğu, ortalığın kana bulandığı bir tema ile dikkatleri üzerine çekiyor.  
Fazlasıyla alışılmışın dışında olan The Banana Splits doğal olarak sinemalarda görmek mümkün olmyacak. blu-ray ve DVD olarak satışı yapılacak. Ayrıca film, SYFY üzerinden de seyircisiyle buluşacak.

The Banana Splits Fragmanı

Yorumlar