The Batman Çekimlerine Yeniden Başlandı

The Batman Çekimlerine Yeniden Başlandı

Robert Pattinson'ın Covid-19 test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle çekimlerine ara verilen “The Batman“ filminin prodüksiyonuna yeniden başlandı.

1 Ekim 2021 tarihinde sinemalarda gösterime girmesi beklenen "The Batman" filminin çekimleri Coronavirüs salgını nedeniyle kesintiye uğramıştı. Filmin başrolünü Robert Pattinson üstleniyordu. Filmin çekimleri Mart ayında İngiltere'de devam ederken coronavirüs salgını patlak vermişti ve filmin çekimlerine süresiz olarak ara verilmişti. Ancak kontrollü normalleşme sürecine geçildiğinde prodüksiyonun kurulmasına karar verildi ve çekimler kaldığı yerden bir süre devam etti. Bu sefer filmin çekimleri, ne kadar gizli tutulsa da başrol Robert Pattinson'ın Covid-19 sonucunun pozitif çıkması ile iptal edilmişti. İki haftalık bir tedavi sürecinin ardından doktorların onayı ile Pattinson setlere geri döndü ve "The Batman" filmi çekimleri yeniden başladı.

The Batman Filminin Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini Matt Reeves'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosu, yıldızlardan oluşuyor. Filmin yıldız oyuncusu Robert Pattinson; Batman olarak karşımıza çıkacak. Filmde Catwoman’ı Zoë Kravitz, The Riddler’ı Paul Dano, Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor.

The Batman Filminin Konusu

Yönetmen Matt Reeves, "The Batman" filminin "noir bir Batman hikayesi" olacağını belirtti. Bu filmde Batman'in dedektif özellikleri açığa çıkacak. Yayınlanan fragmanda Batman'ın Gotham’ın seri cinayetler işleyen The Riddler’ı durdurmaya çalışması ve onu durdurmak için geride bıraktığı ipuçlarını çözmesi dikkat çekiyor.

Yorumlar