The Big Bang Theory, Yeni Bölümleri İle FX Ekranlarında

The Big Bang Theory, Yeni Bölümleri İle FX Ekranlarında

12 sezonu ile en popüler diziler arasında yer almayı başaran “The Big Bang Theory“, FX ekranlarındaki yeni bölümleri ile seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

2007 yılında yayın hayatına başlayan The Big Bang Theory dizisi 280 bölümlük serüveni ile en popüler diziler arasında yer almayı başarmıştı. Chuck Lorre ve Bill Prady'nin yaratıcısı olduğu romantik - komedi türündeki The Big Bang Theory dizisi, koridorun karşısındaki bir daireye taşınan bir kadın zeki ama sosyal açıdan garip iki fizikçiye laboratuvar dışındaki yaşam hakkında ne kadar az şey bildiklerini gösteriyordu.

Başrollerinde Johnny Galecki (Leonarf Hofstadter), Jim Parsons (Sheldon Cooper), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg ( Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Raj Koothrappali) ve Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowski) gibi isimlerin yer aldığı The Big Bang Theory, FX ekranlarındaki yeni bölümleri ile 4 Ocak'tan itibaren hafta içi her gün saat 20.35'te FX ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyon yapımlarını Türkiye'ye getirmeye devam eden FX kanalına Tivibu, KabloTV, TV+, D-Smart ve Vodafone TV gibi platformlar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar