The Boys Dizisinin 3. Sezon Çekimleri Şubat Ayında Başlıyor

The Boys Dizisinin 3. Sezon Çekimleri Şubat Ayında Başlıyor

Amazon Prime Video’nun sevilen dizisi The Boys’ un 3.sezon çekimlerine şubat ayında başlanacak.

Bu hafta 2.sezonuna veda edeceğimiz The Boys dizisi süper kahraman hikayelerine bambaşka bir bakış açısı kazandırmıştı.  Amazon Prime Video’ nun sevilen dizisi The Boys, Garth Ennis ve Darick Robertson‘ın grafik romanından uyarlandı. Eylül ayının ilk haftası 2.sezonu ile seyirci karşısına çıkan dizi çok daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşarak Amazon Prime’ ın popüler dizisi haline geldi.

Henüz 2.sezonu bile başlamadan 3.sezon onayını alan dizi, çekimleri ertelenen birçok yapımın aksine 1 Şubat 2021’de prodüksiyona girmeye hazırlanıyor. Supernatural dizisiyle ünlenen Eric Kripke‘nin yaratıcısı olduğu The Boys, süper kahraman hikâyelerini şiddet ve cinsellik dozu yüksek bir bakış açısı getiriyor. Dizinin odağında ise, şöhret yüzünden yozlaşarak dünyaya artık zararları dokunan süper kahramanları kontrol altında tutmak isteyen ve gerekli durumda ortadan kaldırmak için bir araya gelen The Boys ekibi yer alıyor.

3. sezon onayı ile birlikte yeni sezona dair ilk ipuçları da ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Supernatural dizisiyle tanınanJensen Ackles, dizinin 3. sezonunda rol alacağını açıkladı. Ackles, The Boys dizisinde, Captain America’dan izler taşıyan Soldier Boy karakterini canlandıracak.

Yorumlar