The Broken Hearts Gallery Filminden Yeni Fragman

The Broken Hearts Gallery Filminden Yeni Fragman

Sony imzalı romantik komedi filmi The Broken Hearts Gallery filminden yeni bir fragman paylaşıldı.

Ülkemiz için bir gösterim tarihi olup olmadığı belli olmayan, Sony imzalı romantik komedi filmi The Broken Hearts Gallery’den fragman paylaşıldı. Yapımcılığını Selena Gomez'in üstlendiği The Broken Hearts Gallery'nin yayılanan fragmanında, Lucy Gulliver isimli bir sergi asistanının geçmiş ilişkilerinden kurtulamama hikayesini izliyoruz.

Kadrosunda Geraldine Viswanathan, Dacre Montgomery’ nin yanı sıra son olarak Ramy'de izlediğimiz Molly Gordon, Utkarsh Ambudkar, Arturo Castro, Suki Waterhouse, Phillipa Soo, Taylor Hill gibi isimlerin yer aldığını görüyoruz. Filmin yönetmen ve senarist koltuğuna Gossip Girl, Grey's Anatomy gibi yapımların yönettiği bölümlerle tanınan Natalie Krinsky oturuyor.

New York’ta yaşayan Lucy, sanat galerisinde asistanlık yapan bir kadındır. Tam anlamıyla duygusal bir koleksiyoncu olan Lucy, yaşamış olduğu her ilişki sonrasında kendisine hatıra kalacak bir şeyler toplar. Son sevgilisi tarafından terk edildikten sonra Lucy, sevginin geri bıraktıklarından ötürü bir galeri açmaya karar verir. Kısa bir zamanda büyük bir yankı uyandıran galeri, Lucy dahil tüm romantikler için yeni bir başlangıç oluşturur.

The Broken Heats Gallery'nin 11 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

 

The Broken Heats Gallery Filminin Fragmanı:

Yorumlar