The Clone Wars Dizisinden Son Fragman

Star Wars The Clone Wars Dizisinin Final Fragmanı Yayınlandı

George Lucas tarafından uzun yıllar önce yaratılan ve sinemanın en efsane işlerinden birisi olan Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin 2008 senesinde başlayan dizi versiyonu olan The Clone Wars’ta yolun sonuna geliniyor. Disney ve Lucasfilm tarafından hazırlanan dizinin son dört bölümü 17 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başlanacak. Dizinin son 4 bölümüne özel bir final fragmanı yayınlandı.

The Clone Wars Dizisi Finalinde Neler Olacak

Sevilen animasyon dizi 12 yıllık macerasını son 4 bölüm ile noktalamaya hazırlanıyor. Dizinin finali olacak olan dört bölümün ilki 17 Nisan tarihinde yayında olacak. Dizinin son bölümünde Ahsoka Tano nihayet Mandalorian gezeni Mandalore’a ulaşıyor. Tano’nun final görevi Mandalore gezegenini Darth Maul’un planlarından korumak ve kurtarmak.

The Clone Wars Dizisinin Seslendirme Kadrosu

Tıpkı Star Wars serisinde olduğu gibi George Lucas’ın yaratıcılık ve yapımcılık koltuğunda oturduğu The Clone Wars animasyon dizisini seslendiren isimlerin arasında Tom Kane, Matt Lanter, Dee Bradley Baker, Ashley Eckstein, James Arnold Taylor, Catherine Taber gibi sesler bulunuyor.

The Clone Wars Dizisi Final Fragmanı

Yorumlar