“The Crow” Geri Dönüyor!

avatar
Anonim Editör
“The Crow” Geri Dönüyor!
Çizgi roman uyarlamaları arasında yerini sağlamlaştıran The Crow, yeni uyarlamaya hazırlanıyor. Çizer James O'Barr, filmi The Crow Reborn adı ile yeniden çekeceklerine dair açıklamada bulundu.
2018 Şubat’ ta prodüksiyonuna başlanacak filmin yönetmenliğini ise başarılı İngiliz yönetmen Corin Hardy üstlenecek.  Tom Hiddleston, Jack Huston ve Luke Evans’ ın başrol için düşünülen isimlerden olduğu açıklansa da paylaşılan son sosyal medya gönderisinde Jason Momoa yönetmen ile beraber doğum gününü kutluyordu.
İlk filmin çekimleri sırasında filmin başrolünü üstlenen Bruce Lee’ nin oğlu Brandon Lee sette geçirdiği bir kaza sonrası hayatını kaybetmişti.
Peki merakla beklenen filmin konusu ne?
Detroit’ de Top Dollar’ ın sokak çetesi nişanlı bir çifte hain bir saldırı düzenler. Olayda nişanlısını kaybeden Eric Draven çeteden intikam almak için bir süre sonra geri döner.
Çizgi romanın ortaya çıkışından ilk sinema uyarlamasına kadar türlü talihsizlikleri barındırmış olan The Crow, James O’Barr kız arkadaşından ayrıldıktan sonra gazetede gördüğü dehşet verici bir haberden ilham alıyor. Haber, 20 dolarlık iki nişan yüzüğü için bir çifti katleden sokak çetesinden bahsediyordu.