The Devil All The Time Filmi 16 Eylül'de Netflix'te

The Devil All The Time Filmi 16 Eylül'de Netflix'te

Yıldız oyuncu kadrosuyla, Antonio Campos'un imzasını taşıyan “The Devil All The Time“ 16 Eylül Çarşamba günü Netflix'te yayınlanacak.

Dünyanın önde gelen platformlarından biri olan Netflix, heyecan verici orijinal yapımlarından biri olan "The Devil All The Time" filmini seyircisi ile buluşturmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen filmin, ne zaman yayınlanacağına ilişkin açıklama Netflix'in Twitter hesabı üzerinden yapıldı. Film, 16 Eylül Çarşamba günü Netflix'te olacak.

The Devil All The Time Filminin Konusu

"The Devil All The Time" filmi, Donald Ray Pollock'un 2011 yılında yayınlanan aynı isimli romanından uyarlandı. Filmde 2. Dünya Savaşı ile 1960 yılları arasında Amerikan taşrasının umut, şiddet ve kefaret dolu öyküsü anlatılıyor. Öyküde ön plana çıkan karakter olan savaş gazisi Willard Russell, kanser nedeniyle eşini kaybediyor ve oğulları Arvin suça ve şiddete meyilli bir yetişkin haline geliyor. Romanın diğer kahramanları ise seri katil bir çift olarak karşımıza çıkıyor. Onların yolları ise bir din adamı ve fiziksel engelli yardımcısı ile kesişiyor.

The Devil All The Time Filminin Oyuncu Kadrosu

"The Devil All The Time" filmi tam bir yıldızlar geçidi. Ödüllü oyuncu Gabriel Ebert'in yanı sıra Tom Holland, Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Bill Skarsgård, Riley Keough, Sebastian Stan, Mia Goth, Eliza Scanlen, Haley Bennett, Jason Clarke ve Riley Keough filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Antonio Campos üstleniyor. Campos, kariyerindeki büyük sıçramayı 2016 yılında yönettiği "Christine" filmi ile yapmıştı, bu projeden önce "Afterschool" ve "Simon Killer" filmlerinde yönetmen olarak yer almıştı. Filmin senaryosunu ise Antonio Campos ve Paulo Campos beraber hazırladı. Yapımcılığını ise Jake Gyllenhaal ve Riva Marker’ın yapım şirketi Nine Stories üstlenirken Max Born ve müzisyen Randall Poster da yapım ekibine dahil oldu.

Yorumlar