The End of the F***ing World'den 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The End of the F***ing World dizisinden ikinci sezon resmi fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde ikinci sezon yayın tarihi belli olan The End of the F***ing World'den yeni sezon fragmanı paylaşıldı. Dizi, 5 Kasım'da Netflix'te yayında olacak.

Netflix ve Channel 4 ortak yapımı ile televizyona uyarlanan The End of the F***ing World, 5 Kasım tarihinde ikinci sezonu ile geri dönmeye hazırlanıyor. Charles S. Forsman'ın çizgi romanından uyarlanan yapımın ikinci sezon resmi fragmanında, Jessica Barden'ın canlandırdığı Alyssa karakterini gelinlik içerisinde görüyoruz. Black Mirror'ın Shut Up and Dance bölümünden de tanıdığımız Alex Lawther'ın canlandırdığı James'e ise, birinci sezon finalinin ardından ne olduğu hala belirsizliğini koruyor.

The End of the F***ing World 2. Sezon Fragmanı

The End of the F***ing World Birinci Sezon Konusu

17 yaşındaki bir gen. olan James, psikopattır. Çocukluk döneminden itibaren farklı olmuş ve hep tehlikeli olaylara karışmıştır. Okul hayatını pek sevmiyor olsa da kurbanlarını seçebileceği en ideal ortamdır. Öğrenciler arasından öldürebileceği birini aramaya koyulan James, Alysa'ya karar kılar. Kurbanlarına öncelikle güven vermenin önemli olduğunu düşünen James, ona aşıkmış gibi davranmaya başlar. Yaşadığı yerden sıkılan Alyssa yeni maceralara atılmak ister. James ve Alyssa'nın birlikte çıkacağı bu yolculukta, James planlarını daha rahat uygulayabileceğini düşünür. Talihsizlikler dolu bu yolculukta James Alyssa'ya gerçekten aşık olur.
The End of the F***ing World, 5 Kasım'da Netflix'te.
The End Of The F***ing World

The End Of The F***ing World

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Yönetmen:

Yorumlar