The Falcon and the Winter Soldier Dizisi Ertelendi

The Falcon and the Winter Soldier Dizisi Ertelendi

Coronavirüs salgını nedeniyle “The Falcon and the Winter Soldier“ serisinin prömiyeri ileri bir tarihe ertelendi.

2020 yılının başlarında Disney+ aksiyon dizisi "The Falcon and the Winter Soldier"ın çekimlerine başlamıştı. Ancak coronavirüs salgını nedeniyle Mart ayında dizinin seti durduruldu ve henüz çekimlere başlamak için hiçbir adım atılmadı. Çekimler tamamlanmış olsaydı "The Falcon and the Winter Soldier" dizisinin Ağustos ayında prömiyeri yapılacaktı ancak dizinin Ağustos içeriklerinin tanıtımında ve içerik listesinde yer almadığı fark edildi.

Aksaklıklar Arka Arkaya

Ağustos programı içerisinde yer almayacağı netleşse de "The Falcon and the Winter Soldier" dizisinin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve yeni prömiyer tarihinin ne zaman olacağı belirsizliğini koruyor. Ocak ayında dizinin Porto Riko'da çekimleri başlayacaktı ancak güçlü bir deprem meydana gelmiş ve çekimler ertelenmişti. Daha sonra dizi ekibi Prag'da çekimlere başlamışken bir hafta sonra Atlanta'ya geri çağrılmış ve coronavirüs salgını nedeniyle karantina süreci başlamıştı. Dolayısıyla ekip Prag'a geri dönemedi ve çekimler durduruldu.

Dizinin Yıldızı Anthony Mackie'den Açıklama

"The Falcon and the Winter Soldier" dizisi oyuncularından Anthony Mackie, geçtiğimiz haftalarda bir röportajda dizi ve çekimleri hakkında açıklamalarda bulundu. Mackie, “Avrupa'daydık ve önce o kıtada her şey delirdi. Yani ABD'nin kapanmasından iki hafta önce bizi kapattılar. Gerçekten şaşırtıcıydı çünkü bütçe kısıtlamaları olan ilk Marvel şovu veya filmi olduğumuzu hissediyordum. Ve bu her zaman benim özel deneyimim olacak. Marvel için sonsuza dek çekim yapabilirdik ama onlar hayır dedi. Yani filmlerin geri kalanından çok farklı bir deneyimdi ama aynı zamanda pandemiye kadar çok da eğlenceliydi." dedi.

Yorumlar