The French Dispatch Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Ünlü yönetmen Wes Anderson’un yeni filmi The French Dispatch’ten İlk Fragman Geldi

Benzer tonlardan oluşan renk paletleriyle kurduğu muazzam film dekorlarıyla tanınan The Grand Budapest Hotel, The Royal Tenenbaums gibi çok sevilen filmleri yönetmiş olan genç ve ünlü yönetmen Wes Anderson’un geçtiğimiz yıl duyurulan yeni filmi The French Dispatch’ten ilk fragman yayınlandı. The French Dispatch; Wes Anderson’un bu zamana kadar yöneteceği en farklı film olarak dikkat çekiyor. Gerek konusu gerek tekniğiyle ilgili ciddi farklılıkların gözümüze çarptığı film; içerdiği müstehcen konuşmalardan dolayı +18 olarak gösterime girecek.


The French Dispatch Filminin Konusu

Wes Anderson’un yeni filmi The French Dispatch, 1925 ve 1975 yılları arasını kapsayacak detaylı bir film. Filmde Fransa’daki hayali bir şehirde, The French Dispatch adını taşıyan hayali bir dergide yazarlık yapan gazetecilerin öyküleri anlatılacak. Dönemin sosyal, ekonomik ve politik durumunu anlatacak olan film için ayrıca basına ve basın özgürlüğüne yönelik bir saygı duruşu yorumu yapılıyor.
The French Dispatch Filminin Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

The French Dispatch filminin genç ve başarılı oyunculardan kurulu, etkileyici bir kadrosu var. Filmde Benicia Del Toro, Tilda Swinton, Frances McDormand, Bill Murray, Saoirse Ronan ve Timothee Chalamet gibi ünlü isimler rol alacak. +18 olarak vizyona girecek olan filmin 24 Temmuz 2020’de seyirciyle buluşması ve önümüzdeki yıl ödül sezonuna damga vurması bekleniyor.


The French Dispatch Filmi Fragmanı


Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.