The Haunting: Bly Malikânesi Dizisinden Resmi Fragman Paylaşıldı

The Haunting: Bly Malikânesi Dizisinden Resmi Fragman Paylaşıldı

Netflix, dram-korku-gizem türündeki yeni dizisi The Haunting: Bly Malikânesi (The Haunting of Bly Manor)'nden resmi fragman yayınlandı.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix; dram, korku ve gizem türündeki dizileri arasına bir yenisini daha ekliyor.

Yönetmenlik koltuğunda Ciarán Foy ve Mike Flamagan'ın yer aldığı Netflix dizisi The Haunting: Bly Malikânesi (The Haunting of Bly Manor)'nden resmi fragman Netflix Youtube kanalında paylaşıldı.

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcılarından, Henry James'in ünlü hikayesinden uyarlanan The Haunting: Bly Malikânesi ,The Haunting antoloji dizisine yepyeni bir sayfa açıyor. 

Fragmanı yayınlanan yeni Netflix dizisinin oyuncu kadrosunda DANI CLAYTON (Victoria Pedretti), PETER QUINT (Oliver Jackson-Cohen), HENRY WINGRAVE (Henry Thomas), MILES WINGRAVE (Benjamin Evan Ainsworth), FLORA WINGRAVE (Amelie Bea Smith), JAMIE (Amelia Eve), OWEN (Rahul Kohli), HANNAH GROSE (T'Nia Miller) ve REBECCA JESSEL (Tahirah Sharif) gibi isimler yer alıyor.

The Haunting: Bly Malikânesi (The Haunting of Bly Manor) Dizisinin Resmi Fragmanı

The Haunting: Bly Malikânesi (The Haunting of Bly Manor) Hakkında

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan ve yapımcısı Trevor Macy’den The Haunting antolojisinin yeni sezonu The Haunting: Bly Malikânesi, 1980'lerin İngiltere'sinde geçiyor. Yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutar. Yeni bakıcı, malikânenin aşçısı Owen ( Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve Kahya Bayan Grose (T'Nia Miller) ile birlikte yetim iki çocuğun bakımından sorumlu olacaktır. Ancak zaman geçtikçe her şeyin malikânede göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikânede aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Bly Malikâne’sinde, ölmek, gitmiş demek değildir. (Netflix)
The Haunting: Bly Malikânesi 9 bölümlük sezonuyla 9 Ekim Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Yorumlar