The Haunting: Bly Malikanesi Dizisinden Kamera Arkası Videosu

Netflix’in Ekim programında yer alan The Haunting of Bly Manor dizisinden özel bir video yayınlandı.

Cadılar Bayramı sezonu yaklaştıkça klasik korku-gerilim filmleri ve dizileri de arka arkaya gelmeye başladı. Netflix ve yönetmen Mike Flanagan tekrar bir araya geldi ve çok tutulan The Haunting of Hill House dizisinin ikinci sezonunu çekti. Yeni sezonun ismi ise The Haunting of Bly Manor. Yeni sezonda eski dizi ile aynı oyuncular olsa da bambaşka bir hikayeyle karşıyayız. Aslında; Netflix ve Flanagan ikilisi The Haunting adı altında bir seri ile karşımızda. Dizi 9 Ekim’de Netflix’te yayına girecek.

The Haunting of Hill House Dizisinden Farklı Bir Yazar

The Haunting of Hill House dizisinin ikinci sezonu olarak gelecek olan ancak aslında başka bir hikaye anlatan The Haunting of Bly Manor dizisinde uyarlamaların yapıldığı yazar değişiyor. Dizinin ilk sezonu Shirley Jackson’ın romanından uyarlanmıştı. İkinci sezonda ise karşımıza Henry James’in birçok korku hikayesi çıkacak.

The Haunting of Bly Manor Dizisinin Tek Yönetmeni Flanagan Değil

The Haunting of Bly Manor adını taşıyan ikinci sezonda Netflix’ın alıştığımız çok yönetmenli sistemi devreye girecek. İlk sezonun yönetmeni olan Mike Flanagan; dizinin ikinci sezonundaki bütün bölümleri yönetmeyecek. Birçok bölümde farklı bir yönetmenle karşılaşacağız.

The Haunting of Bly Manor Dizisinin Kamera Arkası Videosu

Yorumlar