The Invisible Man'den Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The Invisible Man'den Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Elisabeth Moss'un başrolünde yer aldığı bilim kurgu korku filmi The Invisible Man filminden tanıtım videosu yayınlandı. Yapım, 28 Şubat'ta vizyona girecek.

Klasik canavar filmlerinin yer aldığı bir evren oluşturmak isteyen Universal, bu planına The Invisible Man filmi ile başlıyor. H.G. Wells'in romanından uyarlanan 1993 yapımı aynı isimli filmin yeniden yorumlanmış versiyonu The Invisible Man, Super Bowl'da yayınlanan yeni tanıtım filmi ile karşımıza çıktı.

Yapımcılığını The Conjuring, Get  Out ve BlacKkKlansman gibi filmlerden tanıdığımız Jason Blum yaparken, yönetmenliğini ve senaristliğini Leigh Whannell üstleniyor. Film, Harriet Dyer, Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen ve Aldis Hodge gibi ünlü isimleri bir araya getiriyor.


The Invisible Man Filminin Konusu:

Film, kendisini görünmez yapmanın bir yolunu bulan çılgın bir bilim insanı ile eski sevgilisinin arasındaki ilişkiyi takip ediyor. Kendisine hem fiziksel hem de psikolojik şiddet uygulayan eski erkek arkadaşının intihar ettiğini öğrenen Cecilia, kısa süre sonra hayatını kökten değiştirecek olan paranormal olaylarla karşı karşıya kalıyor. Varlığını ispatlayamadığı birisi tarafından rahatsız edilen kadın, deli muamelesi görmekten kurtulamıyor.

The Invisible Man Tanıtım Videosu


The Invisible Man, 28 Şubat'ta sinemalardaki yerini alacak.