The Invisible Man'den Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The Invisible Man'den Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Elisabeth Moss'un başrolünde yer aldığı bilim kurgu korku filmi The Invisible Man filminden tanıtım videosu yayınlandı. Yapım, 28 Şubat'ta vizyona girecek.

Klasik canavar filmlerinin yer alacağı yeni bir evren yaratmak isteyen Universal Picture, bu planı ile hayata geçireceği ilk yapımı The Invisible Man filmini seyircilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

H.G. Wells'in romanından sinemaya uyarlanan aynı isimli 1933 yapımı filmin yeniden yorumlanmış versiyonu olan The Invisible Man, SuperBowl sırasında gösterilen yeni tanıtımı ile karşımıza çıktı. 

The Invisible Man Filminin Tanıtım Fragmanı

Insidious ve Saw filmlerinin ortak yaratıcıları arasında yer alan Leigh Whannell tarafınfan kaleme alınan ve yönetilen film, Harriet Dyer, Aldis Hodge, Elisabeth Moss ve Oliver Jackson-Cohen gibi önemli isimleri bir araya getiriyor. 

The Invisible Man Filminin Konusu

Film bir deney esnasında gerçekleşen hatalardan dolayı, yanlışlıkla görünmez olan bir adamın öyküsünü anlatıyor.  İnsanlardan gerçeği saklamak için bandajların arkasına gizlenen bilim adamı gerçek ortaya çıkınca, içindeki kötülükle beraber görünmezliğini avantaja çeviriyor! Onun adına endişelenen sevgilisi ise "kaybolan" adamı bulmak için elinden geleni yapmaktadır. 

Yorumlar