The King’s Man: Başlangıç Filminden Fragman Yayınlandı

The King’s Man: Başlangıç Filminden Fragman Yayınlandı

Kingsman serisinin spin-off filmi olan aksiyon-macera türündeki The King’s Man: Başlangıç filminden fragman yayınlandı. Film, 18 Eylül’de sinemalarda olacak.

Yönetmenliğini Matthew Vaughn'ın üstlendiği aksiyon - macera türündeki The King’s Man: Başlangıç filminin Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı.

Mark Millar ve Dave Gibbons’ın “The Secret Service” adlı çizgi romanına dayanan The King’s Man: Başlangıç filminin hikayesi Matthew Vaughn'a, senaryosu ise Matthew Vaughn ve Karl Hajdusek tarafından kaleme alındı.

Aksiyon - macera filminin oyuncu kadrosunda; Polly rolünde Gemma Arterton, Erik Jan Hanussen rolünde Daniel Brühl, Duke of Oxford karakterinde Ralph Fienes, Lee Unwin rolünde Aeron Taylor-Johnson, Captain Morton rolünde Matthew Goode, General Kitchener rolünde Charles Dance gibi isimler yer alıyor.

The King’s Man: Başlangıç filminin Türkçe altyazılı fragmanı

Filmin konusu ise şöyle; Tarihin en kötü tiranları ve suçluları, milyonları yok etmek için bir savaş planlamak amacıyla bir araya toplandığında, bir adam onları durdurmak için zamana karşı yarışmak zorundadır. The King’s Man: Başlangıç’ta ilk bağımsız istihbarat teşkilatının kökenini keşfedin.

The King’s Man: Başlangıç filminin Türkçe dublajlı fragmanı

The King’s Man: Başlangıç 18 Eylül’de sinemalarda yerini alacak.

Yorumlar