The Matrix 4 Filminde Daniel Bernhardt Yeniden Rol Alıyor

The Matrix 4 Filminde Daniel Bernhardt Yeniden Rol Alıyor

The Matrix Reloaded’da Ajan Johnson karakterini canlandıran Daniel Bernhardt yeni Matrix filminde aynı rolü ile geri dönüyor.

Merakla beklenen filmler arasında yer alan The Matrix 4‘un şubat ayında San Francisco’da çekimlere başlamış fakat pandemi sebebiyle bir süre ara vermişti. Kontrollü normalleşme aşamasına geçilmesiyle birlikte tekrar sete dönüldü ve çekimlerin Berlin’de gerçekleşecek olan kısmına da başladı. Çekimlere tekrar başlanmasıyla beraber film ile ilgili yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

The Matrix 4’da orijinal serideki rolüyle yeniden dönecek isimlere bir yenisi daha eklendi. The Matrix Reloaded filminde Ajan Johnson karakterini canlandıran Daniel Bernhardt yeni Matrix filminde aynı rolü ile geri dönüyor. Lana Wachowski’nin yeni filmde Ajan Smith rolüyle yer alması için Hugo Weaving ile görüştüğü Weaving’in takvimi uymadığı için bu düşünceden vazgeçildiği biliniyordu. Hem Weaving’e teklif götürülmesi hem de Bernhardt ile anlaşılması, orijinal serideki Ajan karakterlerinin filmde yer alacağını işaret ediyor.

The Matrix 4, 1 Nisan 2022’de Gösterime Girecek

Lana Wachowski’nin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği The Matrix 4 filminde Neo ve Trinity rolleriyle Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss  geri dönüyor. Filmde ikiliye Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Quantico, Priyanka Chopra Toby Onwumere, Max Riemelt ve Eréndira Ibarra eşlik edecek.

Lana Wachowski’nin senaryosunu Cloud Atlas kitabının yazarı olan David Mitchell ve Aleksander Hemon ile birlikte kaleme aldığı yeni Matrix filminin konusuyla ilgili detaylar hala bilinmiyor. Fakat çok öncesinde ortaya çıkan söylentilere göre filmde genç Morpheus’un yer alacağı iddia edilmişti. Bu iddiaların üzerine Keanu Reeves’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gerçeği yansıtmadığını gösterdi.

Meraka beklenen The Matrix 4, 1 Nisan 2022’de gösterime irecek.

Yorumlar