The Meg Filmi İçin Geri Sayım Başladı!

Jon Turteltaub’ un yönetmen koltuğunda yer aldığı bilim kurgu ve aksiyonu harmanlayan The Meg filmi için geri sayım başladı.

Filmin başrollerini Spy,  The Fate of the Furious ve The Transporter filmleri ileakıllarda yer eden Jason Statham ve ödüllü Çinli aktör Li Bingbing paylaşıyor. Kadroda ikilye John Wick : Chapter 2 ile karşımıza çıkan Ruby Rose, Rush Hour dizisinin yıldızı Page Kennedy, Winston Chao, Rain Wilson, Jesica McNamee, Ólafur Darri Ólafsson, Robert Taylor gibi isimler eşlik edecek.

Uluslararası bir sualtı gözlem programının parçası olan bir derin deniz denizaltısı devasa bir yaratığın saldırısına uğrar ve Pasifik Okyanusu’nun en derin kesiminde dibe oturur… üstelik içinde hapis kalmış mürettebatıyla. Zaman daralırken, eski derin deniz kurtarıcısı Jonas Taylor (Jason Statham) kendi kendini mahkum ettiği sürgünden vizyoner bir Çinli okyanus bilimci olan Dr. Zhang (Winston Chao) tarafından çekip çıkartılır; mürettebatı tek başına kurtarabileceğini düşünen kızı Suyin’in (Li Bingbing) itirazlarına rağmen. Fakat mürettebatın kurtulması için her üçünün ve hatta okyanusun görünürde durdurulamaz olan bu tehdidi durdurmak için birlikte çaba göstermesi gerekecektir. Soyunun tükendiğine inanılan 23 metre uzunluğundaki tarih öncesi bir köpekbalığı türü olan Megalodon (Meg) gayet canlıdır.. Ve avlanmaktadır. 

 

The Meg, 10 Ağustos tarihinde seyircisi ile buluşacak.

 

Meg: Derinlerdeki Dehşet

Meg: Derinlerdeki Dehşet

Vizyon Tarihi: 10 Ağustos 2018
Yönetmen:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.