The New Mutants Filminden Yeni Fragman

Vizyon tarihi henüz belirlenmeyen “The New Mutants“ filminin yeni fragmanı yayınlandı.

2017 yılında çekimleri tamamlanan "The New Mutants" filmi, X-Men'in bir uzantısı niteliğindeydi ve X-Men evreninde geçen bir korku filmi olmasıyla sinemaseverler tarafından çok merak ediliyordu. Filmin 2018 yılında vizyona girmesine karar verilmişti ancak 20th Century Fox şirketi, filmin vizyon tarihini erteleme kararı vermişti. Bu kararı açıklarken, filmde bazı değişikliklerin yapılacağını, ek çekimlerle yeni sahnelerin ekleneceğini açıklamışlardı. Tüm bu aksaklıklardan sonra Disney-Fox anlaşması yapılınca filmin vizyon tarihi tamamen belirsizleşmişti. Son olarak Disney, ek çekimleri iptal ederek filmin ilk hali ile vizyona girmesine karar vermiş ve vizyon tarihini 3 Nisan 2020 olarak açıklamıştı.

Vizyon Kabusu Devam Ediyor

Coronavirüs salgının patlak vermesinin ve sinema salonlarının kapatılmasının ardından "The New Mutants" için yine bir erteleme kararı alındı ve filmin 28 Ağustos 2020 tarihinde vizyona gireceği açıklandı. Birçok aksilikle karşılaşan ve gösterime girmesi bir kabusa dönüşen filmin 28 Ağustos'ta vizyonda olup olmayacağı bile belirsiz. Mulan ve Tenet filmleri salgın nedeniyle Ağustos ayına ertelenmişti ama Amerika'da salgının kontrol altına alınmamış olması ve sinemaların henüz açılmamış olması süreci zorlaştırıyor. Belki de Ağustos ayında sinemalar açılmayacak ve "The New Mutants" filminin vizyon tarihi ertelenecek. Tüm aksiliklere rağmen yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Hatta gelecek hafta online olarak düzenlenecek olan Comic-Con at Home'da "The New Mutants" filminin tanıtımı yapılacak.

The New Mutants Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

"The New Mutants" filminde Josh Boone hem yönetmen hem senarist olarak yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosu ise Anya-Taylor Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt ve Alice Braga'dan oluşuyor. Filmde beş genç mutant, bir tesise kapatılıyor. Bu tesiste hem özel güçlerinin sınırlarını test ediyorlar hem de tesisten kaçmak için büyük mücadele veriyorlar.

The New Mutants Filminin Fragmanı

Yorumlar